Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

highspeed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CEM
Cihazım
CEM
Konular
0
Merhaba, xiaomi 13 pro aldım, malum kayıt için, riskli diyorlar, kayıt işlemini yapabilecek var mı?

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
hocam rom değiştirmek istiyorum ücreti ne olur mi11 ultra

kubi72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kubilay
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
sa mi 11 lite yd imei atıldı ancak güncelleme sonrası recovery mode dan döngü halinde açılmıyor cihaz.
kilidi kapalı ve fastboot yazısı turuncu. Nasıl bir müdahale gerekir. modem veya yeni rom kurulmuyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
sa mi 11 lite yd imei atıldı ancak güncelleme sonrası recovery mode dan döngü halinde açılmıyor cihaz.
kilidi kapalı ve fastboot yazısı turuncu. Nasıl bir müdahale gerekir. modem veya yeni rom kurulmuyor.
kilit kapalı yapamazsınız bu işlemleri yetkili hesap ile işlem yapılacak. masraf var

ttwashere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Merhabalar. Mi 10T pro cihazıma imei atılabilir mi? Ayrıca bazı yerler imei atıldıktan sonra cihazın içindeki her şeyin silineceğini söylüyor. Bu konuda bilgi alabilir miyim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar. Mi 10T pro cihazıma imei atılabilir mi? Ayrıca bazı yerler imei atıldıktan sonra cihazın içindeki her şeyin silineceğini söylüyor. Bu konuda bilgi alabilir miyim
özel mesaj gönderdim.

hasansarikaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
5
Merhaba, mi 5s plus cihazımın bataryası çok çabuk bitiyor ve bataryası yüzde 50 60 70 seviyelerindeyken bazen kapanıyor ve açılmıyor.Şarja taktığımda ise o seviyeden devam ediyor şarja sıfırlanmıyor.Performans olarak hiçbir şikayetim yok ve bu durumlarda cihazda hiç ısınmada olmuyor.2 ay öncesinde telefoncuda batarya değişimi yaptırdım fakat 3 4 hafta güzel gitti sonra yine eski haline döndü.Cihaza daha önce custom rom, root vb. birşey yapılmadı.Erzurumda yaşıyorum.Cihazın sorununun çözümü için başka bir ile gönderebilirim cihazımı.Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba, mi 5s plus cihazımın bataryası çok çabuk bitiyor ve bataryası yüzde 50 60 70 seviyelerindeyken bazen kapanıyor ve açılmıyor.Şarja taktığımda ise o seviyeden devam ediyor şarja sıfırlanmıyor.Performans olarak hiçbir şikayetim yok ve bu durumlarda cihazda hiç ısınmada olmuyor.2 ay öncesinde telefoncuda batarya değişimi yaptırdım fakat 3 4 hafta güzel gitti sonra yine eski haline döndü.Cihaza daha önce custom rom, root vb. birşey yapılmadı.Erzurumda yaşıyorum.Cihazın sorununun çözümü için başka bir ile gönderebilirim cihazımı.Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Maalesef yan sanayi bataryalar bu şekildedir. İnternetten deji batarya araştırıp deneyebilirsiniz. İyi forumlar

hasansarikaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
5
Maalesef yan sanayi bataryalar bu şekildedir. İnternetten deji batarya araştırıp deneyebilirsiniz. İyi forumlar
Merhaba, bu sorun ilk başladığında deji bataryayı kendim alıp bir telefoncuda taktırmıştım o zaman gerçekten çok iyiydi ama deji bataryayı kullandıktan 1 sene sonrada telefon resetlıyordu kendini sürekli o yüzden erzurumdaki telefonculara güvenmiyorum.Eğer sizde kabul ederseniz hem cihazın kontrolü, testi için yeni deji bataryada alırım ücreti dahilinde size göndersem yardım edermisiniz?

Üst Alt