Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba direkt özel mesajla mı belirteyim sorunumu yoksa burdan söyleyebilir miyim? Burdan konuda açmıştım gerçi müsait olunca bakar mısınız?
buyrun cihazınızdaki problem nedir? harici bir konu ise forumda konu açabilir ya da açılmış bir konunuz varsa üyelerin cevap yazmasını bekleyebilirsiniz..

adnangenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adnan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
mi 10 t pro yazılım ve ımeı gitti 2 senedir kullanıyordum sorunsuz . yardımcı olur musunuz

kerimclskn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Not 6 Pro
Konular
3
Mi10T ımeı atıyor musunuz, fiyat nedir.

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Direnç kayıt işlemleri yaptığınız cihazların kayıt fiyatlarını öğrenebilir miyim ona göre telefon tercihimi yapacağım.

bthnksk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi mi 8 SE
Konular
0
Merhaba hocam, MI 8 SE telefonum smallest width ayarını kurcalayınca bootloop'a girdi. twrp'den 12.5 eu rom yükleyince düzeldi gibi oldu ama parmak izi çalışmamaya başladı. orijinal çin romu ile düzeldiğini okudum onu yükledim. bu sefer de fastboot'ta kaldı. fastboot modunda bilgisayara bağlayınca flashlama yapılıyor. tekrar twrp flashladım ama fastboot'tan çıkaramadım. tamir ücreti ne kadar olur bilgi verebilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba hocam, MI 8 SE telefonum smallest width ayarını kurcalayınca bootloop'a girdi. twrp'den 12.5 eu rom yükleyince düzeldi gibi oldu ama parmak izi çalışmamaya başladı. orijinal çin romu ile düzeldiğini okudum onu yükledim. bu sefer de fastboot'ta kaldı. fastboot modunda bilgisayara bağlayınca flashlama yapılıyor. tekrar twrp flashladım ama fastboot'tan çıkaramadım. tamir ücreti ne kadar olur bilgi verebilir misiniz?
özel mesaj gönderiyorum.

btekeci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bahri
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Merhaba Redmi Note 9s telefonumda ana bant bilinmiyor oldu. İmeiler ve wifi yok seri numara unknown yazıyor. QCN yüklemeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Ücret karşılığında yardımcı olabilir misiniz?

Üst Alt