Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
abi rom düşürdüm telefon önceden imei atılmış hem imei bilinmiyor diyor hemde google hesabı açamıyorum yeniden miui 13 yüklemek istediğimde nv data is corrupted hatası veriyor uzaktan çözebilirmiyiz
Model nedir?

fatij

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
note 9
Konular
1

vnX_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
1
Merhabalar geçen günlerde ikinci el redmi note 10 pro aldım telefona imei atılmıştı. Fakat bugün küçük kardeşim telefonun güncellemesini yaptı ve nv data corrupted hatasını aldım. Telefonculara sorduğumda hepsi bana telefonun oem kilidinin kapalı olduğunu entegresinin sökülüp işlem yapılması gerektiğini daha sonra imeinin atılabileceğini söylediler ve bu işlemler 600 tl civarı fiyat verdiler. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar geçen günlerde ikinci el redmi note 10 pro aldım telefona imei atılmıştı. Fakat bugün küçük kardeşim telefonun güncellemesini yaptı ve nv data corrupted hatasını aldım. Telefonculara sorduğumda hepsi bana telefonun oem kilidinin kapalı olduğunu entegresinin sökülüp işlem yapılması gerektiğini daha sonra imeinin atılabileceğini söylediler ve bu işlemler 600 tl civarı fiyat verdiler. Lütfen yardımcı olur musunuz ?
Direnç Tamiri olursa bundan sonra sorunsuz güncelleme alır cihaz. Ama direnç tamiri olmayacaksa yetkili hesapla işlem yapılması gerekiyor. Maliyet yüksek çıkacaktır. Dirençsizde uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

vnX_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
1
Direnç Tamiri olursa bundan sonra sorunsuz güncelleme alır cihaz. Ama direnç tamiri olmayacaksa yetkili hesapla işlem yapılması gerekiyor. Maliyet yüksek çıkacaktır. Dirençsizde uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.
Şuanda fiziksel bir işlem yapılmadan telefonu kullanabilmem mümkün mü ?

Caglaria35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11Lite
Konular
2
Geçen hafta almanyadan mi 11 t pro aldım,

istanbulda direnç işlemi için fiyat verebilirmsiniz.

tokrin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Samsung A30
Konular
2
Merhaba direkt özel mesajla mı belirteyim sorunumu yoksa burdan söyleyebilir miyim? Burdan konuda açmıştım gerçi müsait olunca bakar mısınız?

Üst Alt