Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam mesaj gönderdiğiniz arkadaşın durumun birebir aynısını yaşıyorum. Cihaz 10T pro 256gb. Ayrıca gönderilen yasal süreden önce kapandı. Yoksa bl kilit açmak için yedekleri alıp başvuru yapacaktım bu bir iki gün içinde ama aniden bugün kapandı ne hikmetse.
özel mesaj gönderiyorum..

Aliosman0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
123456789
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
0
Xiaomi redmi note 10 pro telefonumun 1 hafta önce pinini unuttum o günden beri açamadım cihazı sıfırlamadan telefonun pinini kaldırmak istiyorum bootlader kilidi kapalı yardımcı olur musunuz ?

realpower01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Hocam note 10 pro sweetin dft mi asistandan kilit açıp eng rom yüklerden bağlantı koptu cihaz qualcom olarak görüyor diag açık gibi ama yazılım atılmıyor bu şekilde kaldı kilit kapalı yardımcı olurmusunuz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam note 10 pro sweetin dft mi asistandan kilit açıp eng rom yüklerden bağlantı koptu cihaz qualcom olarak görüyor diag açık gibi ama yazılım atılmıyor bu şekilde kaldı kilit kapalı yardımcı olurmusunuz
Yetkili hesap server ları şuanda çökük durumda. Düzelmesi gerekiyor.

dogukandurakd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dd
Cihazım
dd
Konular
1
Mi hesabı unutulmuş ve numara değişilmiş redmi note 10 pro cihaz kilitli kaldı, nasıl yaparız?

quantum1933

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi8
Konular
1
sa arkadaşlar mi8 edl den stock rom flashlıyorum unloocktool ile sorunsuz tamamlıyor reboot yapıyo ama tekrar edl mod olarak açılıyor düzeltebilecek varmı ankarada dükkanı olan varsa gelirim saolun kolay gelsin

Ekli dosyalar

• edl1.jpg
    edl1.jpg
    188,7 KB · Görüntüleme: 7

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi hesabı unutulmuş ve numara değişilmiş redmi note 10 pro cihaz kilitli kaldı, nasıl yaparız?
bootloader kilidi açık mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sa arkadaşlar mi8 edl den stock rom flashlıyorum unloocktool ile sorunsuz tamamlıyor reboot yapıyo ama tekrar edl mod olarak açılıyor düzeltebilecek varmı ankarada dükkanı olan varsa gelirim saolun kolay gelsin
rom sorunsuz yüklendiğine eminseniz ve EDL porttan çıkmıyorsa donanımsal arıza vardır. zaten o cihazın anakartı başlı başına problem.

metofon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi11
Konular
0
Redmi 10s repair lazim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Suan destek olabilirmisiniz

Aliosman0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
123456789
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
0
Xiaomi redmi note 10 pro telefonumun 1 hafta önce pinini unuttum o günden beri açamadım cihazı sıfırlamadan telefonun pinini kaldırmak istiyorum bootlader kilidi kapalı yardımcı olur musunuz ?
yok mu yardım edebilecek bir kişi ?

Üst Alt