Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

ferhatfk44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
2
size özelden yazdım lütfen bakar mısınız

kadircik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abidin
Cihazım
xioami
Konular
0
Anlattığınız sorunlar imei işlemini işaret ediyor. İsterseniz Network signal guru uygulamasını indirip band testi yapın. Cihaz global mi Arka kapakta CE simgesi var mı?
slm poco m3 var kilit açıkmı bilmiyorum telefon hiç açılmıyor bilgisyara bağlayınca Qualcomm hs-usb qdloader 9008 com4 olarak görüyor. miflash yapıncada ektedeki hataya düşüyor ilerlemiyor ne yapabilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
slm poco m3 var kilit açıkmı bilmiyorum telefon hiç açılmıyor bilgisyara bağlayınca Qualcomm hs-usb qdloader 9008 com4 olarak görüyor. miflash yapıncada ektedeki hataya düşüyor ilerlemiyor ne yapabilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
özelden cevap verildi..

htnirbixo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
galaxy w
Konular
5
Hocam merhaba.

Büyük ihtimalle hard reset'ten başka bir çıkış yolu bulamayacağım ve veriler uçacak ama....

1- Aletin şarjı sıfırlandıktan sonra şarja taktım. Açtığımda desen kilidini doğru hatırladığımı düşünmeme rağmen kabul etmedi.
2- Koruyucu camı çıkardım.
3- Bir süre şarjda durduktan ve birkaç denemeden sonra desen kilidini kabul etti. Bu sefer ayarlardan aynı deseni girerek değiştirmeye çalıştığımda yine kabul etmedi.
4- Arada yine ek güvenlik diye desen kilidini sordu. Birinden sonra aleti yine kapadım.

Şu anda dün akşamdan beri desen kilidini kabul etmiyor. Kilit deseni noktalarında titreşim var. Yanlış denemeden sonra bekleme süresi 8 dakikaya çıktı. Global rom yüklü. TWRP yok. Normalde kullandığım ve dün ilk hata vermeye başladıktan sonra da bir iki defa giriş yapabildiğim deseni şimdi nasıl olup da kabul etmediğini anlamıyorum. Şu anda sövüyorum ama bakalım daha da çok sövecek gibiyim.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Hocam telefonda kasmalar donmalar oluyor. Özellikle oyunlarda inanılmaz derecede FPS düşüyor. Endonezya romu yüklemiştim. Orijinal romuna dönsem düzelir mi ? Ayrıca ücret nedir ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam telefonda kasmalar donmalar oluyor. Özellikle oyunlarda inanılmaz derecede FPS düşüyor. Endonezya romu yüklemiştim. Orijinal romuna dönsem düzelir mi ? Ayrıca ücret nedir ?
Forumda anlatımlar mevcut ücretsiz kendiniz de geçebilirsiniz.

yariprometheus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
poco x3
Konular
3
Merhabalar, elimdeki Rnote 10 global, parmak izi sorunu var. Başta parmak izi çalıştı. 12.0.5 sürümüne güncelleyinde güç butonu ısınmaya başladı. Birkaç video izledim ama çözüm olmadı. Bölge değiştirince parmak izi bölmesi ayarlardan silindi. Birçok rom ve sıfırlama yaptım olmadı. Parmak izi çok önemli değil de butonu ısınıyor. Sanki telefonu açınca sürekli parmak izi arıyor ve bu da ısınmaya sebep oluyor gibi. Bu sorunu yazılımsal veya teknik olarak çözebilecek birini arıyorum. En azından ısınma dursa yeter

jackyellow97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi Redmi 4X
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhabalar hocam, burda da konum var okursanız sevinirim.
Ama kısaca Redmi 4X cihazım şarj oluyor fakat diğer yandan data kısmı bozuk. Yani ne fastboot ne de açıkken pc herhangi bir şekilde tepki vermiyor,hiç görmüyor cihazı. Rom falan değiştirmemiştim birden böyle yapmaya başladı. Ve 5-6 tane farklı USB kablosu denedim, sonuç değişmedi. Yani sorunun şarj bordundan veya flex kablosundan kaynaklandığını düşünüyorum ama teknik servis hangisi olduğunu anlayabilir mi? Yoksa ikisini de tedarik mi etmesi gerek? Ayrıca "Xiaomi Redmi 4X" için sarj bordu internette bulunuyor fakat flexe rastlamadım hiç. Daha nadir bir parça mı yani bulunsa bile pahalı mı fiyatı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar hocam, burda da konum var okursanız sevinirim.
Ama kısaca Redmi 4X cihazım şarj oluyor fakat diğer yandan data kısmı bozuk. Yani ne fastboot ne de açıkken pc herhangi bir şekilde tepki vermiyor,hiç görmüyor cihazı. Rom falan değiştirmemiştim birden böyle yapmaya başladı. Ve 5-6 tane farklı USB kablosu denedim, sonuç değişmedi. Yani sorunun şarj bordundan veya flex kablosundan kaynaklandığını düşünüyorum ama teknik servis hangisi olduğunu anlayabilir mi? Yoksa ikisini de tedarik mi etmesi gerek? Ayrıca "Xiaomi Redmi 4X" için sarj bordu internette bulunuyor fakat flexe rastlamadım hiç. Daha nadir bir parça mı yani bulunsa bile pahalı mı fiyatı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
malesef elimizde mevcut değil..

Üst Alt