Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

ozib1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mİ 10
Konular
0
merhaba mi 10 imei atılı bazen arayan kışi ulaşamıyordu ama ulaşılamadığı zamanda bakıyorum hat full çekiyordu ayarı volteye aldım sanki sıkıntı yok gibi ama bu sorunu ilerde tekrar yaşayabilirmiyim veya ustalar soralım extra ne yapmak lazım rom rjbinxm 12.2.6.0

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Hocam iyi aksamlar p20 lite kapandi acilmiyor hic tepki vermiyor telcinin birine gosterdik power entegresi bozulmus dediler tamiri olur mu olursa da ne kadar olur acaba.

Yakup Cemil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup Cemil
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Üstadım mi 8 lite kullanıcısıyım telefonumu 4.5 de kullanamıyorum kullansamda randıman alamıyorum, şebeke ayarlarını hep yaptım 3 g de kullanıyorum ve çoğunlukla arayan kişi telefonum açık olduğu halde ulaşamıyor yardımcı olur musunuz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Üstadım mi 8 lite kullanıcısıyım telefonumu 4.5 de kullanamıyorum kullansamda randıman alamıyorum, şebeke ayarlarını hep yaptım 3 g de kullanıyorum ve çoğunlukla arayan kişi telefonum açık olduğu halde ulaşamıyor yardımcı olur musunuz?
Yurdışı cihaz mı?

davil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan ASLAN
Cihazım
REDMİ S2
Meslek
COMPUTER EXPERT
Konular
9
Gerçekten harika hizmet

byyec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 10 litw
Konular
0
Merhabalar Mi 10 Lite y.dışı cihazım var. Twrp de dosya aktaramıyorum. İmei reapair işlemi yapıyor musunuz? Ücreti ne kadar?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar Mi 10 Lite y.dışı cihazım var. Twrp de dosya aktaramıyorum. İmei reapair işlemi yapıyor musunuz? Ücreti ne kadar?
Özel mesaj ile ulaşırsanız yardımcı olalım

erdalince45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yanii
Cihazım
s4
Konular
0
Ustalar merhaba elimde mi 8 se var yetkili hesap istiyor Ücretli destek olabilen varmıdır tarafıma ulasirmisiniz rıca etsem

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ustalar merhaba elimde mi 8 se var yetkili hesap istiyor Ücretli destek olabilen varmıdır tarafıma ulasirmisiniz rıca etsem
özel measajla ulaşırsanız yardımcı olalım hocam. Uzaktan desteğimiz mevcut..

Üst Alt