Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

İhsany

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
Retmi not 8
Konular
0
Hocam retmi not 8 2g çekiyor sadeçe üstelik internet açınca kasıyor

tlgssk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tlg
Cihazım
android
Konular
0
Redmi Note 9 eng rom yükleme esnasında siyah ekram kaldı BROM çalışıyor com4 port olarak görüyor ama splash ile yükleme yapılamıyor. Yardımcı olur musunuz?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
PM gönderdim hocam.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
BL kilidi açmak için verilen süre doldu ama programdan unlock yapmadım imei gidebilir diye. (1 hafta önce doldu süre) Telefoncu 200tl istedi baya pahalı geldi bana. Evdeki çöp telefonlardan birinin imeisi atılsa kalıcı olur mu ? (evdeki telefonlar TR den alınmış) İmei atmak için ne kadar bir ücret talep ediyorsunuz ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
BL kilidi açmak için verilen süre doldu ama programdan unlock yapmadım imei gidebilir diye. (1 hafta önce doldu süre) Telefoncu 200tl istedi baya pahalı geldi bana. Evdeki çöp telefonlardan birinin imeisi atılsa kalıcı olur mu ? (evdeki telefonlar TR den alınmış) İmei atmak için ne kadar bir ücret talep ediyorsunuz ?
özel mesaj gönderiyorum.

MuratTR40

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi K30
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Whatsapp mevcut mu hocam daha kolay iletişim için

westbam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 5
Konular
6
Mi 10 Çin Versiyonu sahibiyim, bootloader kilidim açık. SIM 1'e atılan IMEI klonladığı için SIM 2'yi kullanmak zorunda kaldım. SIM 2'dekini SIM 1'e aktarabiliriyiz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi 10 Çin Versiyonu sahibiyim, bootloader kilidim açık. SIM 1'e atılan IMEI klonladığı için SIM 2'yi kullanmak zorunda kaldım. SIM 2'dekini SIM 1'e aktarabiliriyiz?
Özelde cevap verildi

Üst Alt