Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
merhabalar ,
Redmi note 10 pro İNDİA Repair sonrası kamera sorunu için yardımcı olabilen var mı

Burhanüçer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhanucer
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhabalar Hocam Benim Telefon Note 9 Pro Yurtdışı Cihaz Sonradan İmei Attırdık Bi Süre Kullandım ön Kameram açılmamaya Başladı Ön Kamerayı Açıyorum Donu Kalyo Ne Hata Veriyo Nede Başka Bişey İnternetteki Bütün Yöntemleri Denedim Lütfen Yardım Edin

JokerZilla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Joker
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Merhabalar hocam redmi note 9 eng rom sonrası hiçbir şeye tepki vermiyor. Sanırım brick oldu telefona stock rom ve imei atmam lazım yardımcı olur musunuz? Ve ücret nedir?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhabalar hocam redmi note 9 eng rom sonrası hiçbir şeye tepki vermiyor. Sanırım brick oldu telefona stock rom ve imei atmam lazım yardımcı olur musunuz? Ve ücret nedir?
özel mesaj ile bilgi verildi.

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
merhaba mi 11 ultra yetkili hesap ile rom atıldıktan sonra bootloader kilit açma başvurusunda bulunduğumda özel cihaza özel izinler gerektirir gibi hatalar alıyorum .

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
merhaba mi 11 ultra yetkili hesap ile rom atıldıktan sonra bootloader kilit açma başvurusunda bulunduğumda özel cihaza özel izinler gerektirir gibi hatalar alıyorum .
şuanda bunun kesin bir çözümü yok malesef..

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Merhabalar, Note10S var Yazılım atılıyor fakat sürekli reboot yapıyor telefon. Redmi ekranı geliyor sonra reset atıyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhabalar, Note10S var Yazılım atılıyor fakat sürekli reboot yapıyor telefon. Redmi ekranı geliyor sonra reset atıyor.
ne tür bir işlemden sonra bu hale geldi? imeimi atmaya çalıştınız? recovery ekranında kırmızı hata yazısı varmı?

Üst Alt