Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Yazılım denenmiş sanırım, sonrasında bu duruma gelmiş cihaz. Son sürüm denedim yine aynı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Sanırım yazılım denenmiş. Son sürüm MIUI denedim yine aynısını yapıyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

centerboys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kazım
Cihazım
Mi Max 2
Konular
6
Xiaomi 11 lite 5g NE modeline ımei repair işlemi yapılıyor mu ?

kulinx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi4
Konular
1
merhaba bana teknik arkadaslardan kım yardımcı olacak

Metehan1919

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mete
Cihazım
redmi not 7
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Redmi Not 7 kullanıcısıyım türkiye garantili bir cihaz 2. sahibiyim İlk sahibi telefonu fazla kullanmadı al satıcıydı 2 yıla yakın bir süre kullandıktan sonra Şebeke yok / Sinyal Yok / Hiçbir hatta çalışmamaya başladı bir teknik servise gönderdik cihazımın çoğu parçası değişti bunlar /Ana kart / Entegre / şebeke anteni / şebeke yuvası ve bir kaç şey daha sorun halen çözülmedi bi fikrin varsa şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

furkanm010195

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
hocam xiaomi mi 10 telefonum var ime atılmış telefon güncelleme normal güncelleme sonraso fastbotta kaldı açabilir misiniz ?

vka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 12S
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Merhaba hocam bu imei repair ler için nasıl yardımcı olabilirsiniz telefon (redmi note 9 merlin) bl açık imei silindi çok program denedim hepsi root istedi bende root atarken brick oluyor onuda sp flash toolla çözüyorum ama root olmuyor twrp de aynısını yapıyor brick ediyor

hocam xiaomi mi 10 telefonum var ime atılmış telefon güncelleme normal güncelleme sonraso fastbotta kaldı açabilir misiniz ?
bl açıkmı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba hocam bu imei repair ler için nasıl yardımcı olabilirsiniz telefon (redmi note 9 merlin) bl açık imei silindi çok program denedim hepsi root istedi bende root atarken brick oluyor onuda sp flash toolla çözüyorum ama root olmuyor twrp de aynısını yapıyor brick ediyor

bl açıkmı
Özel mesaj ile ulaşın. Uzak bağlantı ile hallederiz..

Üst Alt