Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Telefon kendi kendisine sürekli açma-kapama moduna aldı bir süre sonra Main Menu'de kaldı. Şu anda Reboot denedim, tekrar aynı ekrana geliyor. Save mod denedim aynı ekrana dönüyor, Miu Asistant denedim fastboot moduna geliyor ancak bilgisayarda göremiyorum. Fabrika ayarlarına dön yapmadan evvel yardımcı olabilir misiniz, bir yöntem var mı?
Model nedir? Recovery ekranında altta kırmızı hata yazısı var mı? Varsa ne yazıyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
11S, Recovery ekranında atta hata yazısı bulunmuyor.
Yazılımsal sorunlarda hata yazısı görürsünüz. Çok nadir olmakla birlikte bu sorun yazılımsal olabilir.
Wipe data yapın açılmaz ise sorun donanımsaldır tuşlar kontrol edilmeli. Bu öneride genelde kişiler tuşlar sorunsuz basıyor cevabı veriyor ama tuşun basması kısa devrede olmadığını, arızalı olmadığını göstermez..

Anes0306

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
11S
Konular
0
Yazılımsal sorunlarda hata yazısı görürsünüz. Çok nadir olmakla birlikte bu sorun yazılımsal olabilir.
Wipe data yapın açılmaz ise sorun donanımsaldır tuşlar kontrol edilmeli. Bu öneride genelde kişiler tuşlar sorunsuz basıyor cevabı veriyor ama tuşun basması kısa devrede olmadığını, arızalı olmadığını göstermez..
Bu sorundan 2 gün önce telefon kendi kendine gün içinde power tuşuna başılmış gibi bir kaç farklı zamanda seri olarak kapandı ve açıldı. Verileri kaybetmemek adına donanımsal olma ihitmali ile ilk olarak bu durumu kontrol ettirmem halinde kısa devre söz konusu ise Wipe Data'ya gerek kalmadan cihaz düzelir mi?

Üst Alt