Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
26
H.kadioglu hocam elimde samsung galaxy note 8 cihaz mevcuttu magiski kaldır dedikten sonra bootloopa girdi ve açılmıyor telefondaki veriler gitmeden düzeltmek mümkün müdür.

Son düzenleme:

Freepixel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note2
Konular
0
Merhabalar kolay gelsin. Mi 11t telefonumda farketmeden bozuk şarj aleti kullandıktan sonra hızlı şarj yapmamaya başladı. Hatta 33w veya 67w şarj aletleriyle hiçbir şekilde şarj olmuyor. 20w ile şarj olurken de şarj olduğunu göstermiyor ancak şarj oluyor.

Ankarada 1, 2 yere gösterdim, şarj entegresinin değişmesinin gerektiği ancak bulamadıklarını söylediler. Acaba tamiratı mümkün mü?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar kolay gelsin. Mi 11t telefonumda farketmeden bozuk şarj aleti kullandıktan sonra hızlı şarj yapmamaya başladı. Hatta 33w veya 67w şarj aletleriyle hiçbir şekilde şarj olmuyor. 20w ile şarj olurken de şarj olduğunu göstermiyor ancak şarj oluyor.

Ankarada 1, 2 yere gösterdim, şarj entegresinin değişmesinin gerektiği ancak bulamadıklarını söylediler. Acaba tamiratı mümkün mü?
maalesef

reos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular
5
Mi 13 Lite (Ziyi)
Telefonu yeniden başlatırsanız şebeke gidiyor, gittikten sonra sim kartın yerini değiştiriyorsunuz geri geliyor,
aynı şekilde yine yeniden başlatırsanız yine gidiyor bu sefer sim kartın yerini tekrar değiştirince geliyor
bunun çözümü varmı ?

giray2018

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mi note8
Konular
0
Merhaba hocam yurtdışı redmi 12 pro 5g MTK işlemci (IMEI için) bootloader kilidini açmayı denedim bir hafta süre sonrasında girdiğimde hata verdi farklı hesapla tekrar denedim olmadı Gebze'de bir telefoncuya gittim oda ilk benim hesabı sonra farklı bir hesap denedi ama olmadı kiliti açamadılar telefon kapanmadan IMEI atılması gerek yapabilir misiniz?

Merhaba hocam yurtdışı redmi 12 pro 5g MTK işlemci (IMEI için) bootloader kilidini açmayı denedim bir hafta süre sonrasında girdiğimde hata verdi farklı hesapla tekrar denedim olmadı Gebze'de bir telefoncuya gittim oda ilk benim hesabı sonra farklı bir hesap denedi ama olmadı kiliti açamadılar telefon kapanmadan IMEI atılması gerek yapabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• IMG-20231211-WA0012.jpg
    IMG-20231211-WA0012.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 14

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
merhaba hocalarım xiaomi 14 hakkında ileri için samsung cihazlara benzer server kaydı çözümleri gelir mi yoksa direnç kaydını mı bekleyeceğiz aldığımızda yaptırmak istesek

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
resimde yazana bakılırsa mi hesabınız
için aylık kotanız dolmuş hocam, ayı devirdikten sonra tekrar deneyin isterseniz.
giray2018

koralps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Koralp
Cihazım
Red mi note7
Konular
0
Selamlar hocam,

Redmi note 7 mevcut ben de, sabah uyandığımda "system has been destroyed" hatası alıyorum, reboot ekranı da ilerlemiyor. Nasıl düzeltebilirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Selamlar hocam,

Redmi note 7 mevcut ben de, sabah uyandığımda "system has been destroyed" hatası alıyorum, reboot ekranı da ilerlemiyor. Nasıl düzeltebilirim.
tekrar açılıyorsa donanımsal arızadır sıfırlayıp bir deneyin. kurulu bir apk vs. olabilir

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
xioami 14 pro 16-512 çin telefonu tr dil destegi ve direnç kaydı yapabiliyor musunuz?

Üst Alt