Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

OKAN_TURAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
next
Konular
0
note 11 e bootloaderini açmak için başvuru yaptım kaç günde açılır bilen varmı acaba
birde bir telefoncuya imei sini repair etti galiba güncellemem yasak bunu düzeltme imkanı varmı üstat

hardal00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aa
Cihazım
İphone 11
Konular
1
Dün xiaomi 13 ultra aldim direnc kaydı yaptirmak istiyorum. Elimde saglam imei de mevcut acaba Kayseri ya da Ankara ici yapan var mi acaba saglam bir usta olursa memnun olurum problem yaşamak istemiyorum sağolun

memrekaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Emre Kaya
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
H.kadioglu hocam hayırlı akşamlar.Note 11 Pro (viva) cihazım var,bugün bölge ayarlarından Azerbeycan olan bölgeyi Türkiye'ye çevirdim sonra bir anda telefon gitti kendiliğinden bir daha da açılmadı boot ekranında powered by android kısmında kalıyor başta üstte bootloader kilidi açık görünüyor cihaz titriyor bir kere sonra kalıyor öyle,Bootloader kilidi açık,clean all flashlamak istemedim çünkü bilgilerim var içinde silinmesini istemiyorum save user data ile flaşlamayı denedim fakat başarısız oldum aynı şekilde kalıyor,yardımcı olma durumunuz varsa görüşmek isterim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu hocam hayırlı akşamlar.Note 11 Pro (viva) cihazım var,bugün bölge ayarlarından Azerbeycan olan bölgeyi Türkiye'ye çevirdim sonra bir anda telefon gitti kendiliğinden bir daha da açılmadı boot ekranında powered by android kısmında kalıyor başta üstte bootloader kilidi açık görünüyor cihaz titriyor bir kere sonra kalıyor öyle,Bootloader kilidi açık,clean all flashlamak istemedim çünkü bilgilerim var içinde silinmesini istemiyorum save user data ile flaşlamayı denedim fakat başarısız oldum aynı şekilde kalıyor,yardımcı olma durumunuz varsa görüşmek isterim.
donanımsal arıza gibi. bölge değiştirmekle cihaz çökeceğini düşünmüyorum.

memrekaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Emre Kaya
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
donanımsal arıza gibi. bölge değiştirmekle cihaz çökeceğini düşünmüyorum.
Cihaz rootlu ve magisk kuruluydu,bir anda böyle bir donanım sorunu ne olabilir ki acaba fikriniz var mı çünkü tam bölgeyi değiştirdim o an gitti değişme aşamasında

info2:Writing 'boot_a' FAILED (remote: 'flash write failure')
bu uyarıyı alıyorum flaşlarken en sonunda logda,bootlopa düşüyor kendim orjinal boot.img flaşlayınca yine eski haline dönüyor yani açılış ekranında kalıyor ama yine açılmıyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihaz rootlu ve magisk kuruluydu,bir anda böyle bir donanım sorunu ne olabilir ki acaba fikriniz var mı çünkü tam bölgeyi değiştirdim o an gitti değişme aşamasında

info2:Writing 'boot_a' FAILED (remote: 'flash write failure')
bu uyarıyı alıyorum flaşlarken en sonunda logda,bootlopa düşüyor kendim orjinal boot.img flaşlayınca yine eski haline dönüyor yani açılış ekranında kalıyor ama yine açılmıyor
flash all şeklinde yazılım deneyin

memrekaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Emre Kaya
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
flash all şeklinde yazılım deneyin
Verilerimi hiç bir şekilde kurtaramaz mıyım hocam twrp de yok bu cihaz için gerçekten önemli benim için tövbe ettim mtk işlemci cihaz almam bir daha

FIRTINA90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
1
Hocam merhaba telefonum mi 10t pro yurtdışı global cihaz telefona 2 saat önce magisk indirdim paycell vs uygulamalara girebilmek için magisk te yükle dedim telefon yeniden başlatmada takıldı sürekli restartlıyor kendi kendine ne yapmam lazım twrp vs hic anlamıyorum bu işlerden ne yapabiliriz ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam merhaba telefonum mi 10t pro yurtdışı global cihaz telefona 2 saat önce magisk indirdim paycell vs uygulamalara girebilmek için magisk te yükle dedim telefon yeniden başlatmada takıldı sürekli restartlıyor kendi kendine ne yapmam lazım twrp vs hic anlamıyorum bu işlerden ne yapabiliriz ?
Fastboot rom yükleyin

FIRTINA90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
1
Hocam dediğim gibi hiç anlamıyorum bu işlerden hem bulunduğum yerde pc de yok