Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

xiaomi533

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yafes
Cihazım
mi
Konular
3
H.kadioglu Bu sorun çözümü hakkında bilgin var mı? Romdan sonra wifi kablosuz ağları görmüyor wifi mac adresi 02:00:00:00:00:00 şeklinde gözüküyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu Bu sorun çözümü hakkında bilgin var mı? Romdan sonra wifi kablosuz ağları görmüyor wifi mac adresi 02:00:00:00:00:00 şeklinde gözüküyor.
romdan sonra olduğunu düşünüyorsanız farklı global fastboot rom kurup deneyin.

xiaomi533

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yafes
Cihazım
mi
Konular
3
romdan sonra olduğunu düşünüyorsanız farklı global fastboot rom kurup deneyin.

Ya çok şey denedim romun farklı sürümlerini denedim sorun gene aynı hatta telefon açıldıktan sonra *#*#4636#*#* yapıp wifi information'a girdiğimde ayarlar durdu hatası veriyor. İşin tuhaf yanı başka rom denedim mesela lineage os bu romda wifide sıkıntı yoktu . Ancak telefonun kendi marka romunda xiaominin yani wifi yı açtığında etraftaki kablosuz ağlar gözükmüyor. Önceden buna benzer bir sorun yaşamıştım mi flash sürümünü değiştirerek çözdüm ancak şuanda bir türlü çözülmüyor. Yani eğer sizin elinizde internette olmayan miflash programı varsa onuda denemeye hazırım.Sebebini bir türlü anlayamadım.

zehra63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zehra63
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
redmi note 9 güncelleme yaptıktan sonra dun gece mı de kaldı açılmıyor telefonum yardımcı olur musun

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Merhaba Redmi note 10 pro için IMEI fiyat bilgisi nedir.

kugutex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
13 güncellemesinden sonra imei bölümü yok oldu. fiyat alabilirmiyim.

hamit161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit Baran
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Merhaba. Redmi Note 9 Pro yurtdışı kullanıyorum. Atılan IMEI kullanılmaz hale gelince başka bir telefoncuda yeni IMEI attırdım. Uzun bir süredir şebeke sorunları yaşıyorum. Telefonla konuşurken durduk yere sinyal tamamen gidiyor. Aynı odada aynı operatörü kullanan arkadaşımla internet hızlarımız çok farklı. Acaba 4.5g destekli bir telefonun IMEI'sini atarsam sorun düzelir mi? Yardımcı olur musunuz ?

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro 128
Meslek
Serbest Meslek
Konular
8
Merhaba, ( H.kadioglu )

Poco X3 Pro - Mikrofonum çok kısık ses kaydediyor adlı bir konu açmıştım.
Konu öylece kaldı ve artık bu konuyu tamamen çözmek istiyorum.

Poco x3 Pro 128 Gb Telefonu yaklaşık 1.5 - 2 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum fakat ilk defa bir ses kaydı almak istedim.

İnstagram'dan ses yollamak istedim. Normalde telefonu çok etkili bir şekilde kullanmıyorum. Ses de göndermiyordum. İlk aldığım zamanlarda kayıt aldığımda bu şekilde değildi. Zaman geçtikten sonra kendi kendine böyle oldu. Belki de bazı güncelleştirmeleri yüklememeliydim bilmiyorum. Ondan olabileceğini de düşünüyorum.

Nedense çok kısık bir şekilde kayıt alıyor. Ses alan yerde zerre pislik, toz falan yok.

Kendi ses temizleme özelliğini de açtım ama bir işe yaramadı. Sizce ne yapmam gerekiyor?
Bunun için herhangi bir teknik işlem var mıdır? Bir programa tanıtsak vs çözebilir miyiz? Sesi iyi kayıt etmemesini nasıl çözeriz?

Endonezya 12.0.xx rom yüklüyken bu sıkıntı vardı diyenler oldu. Ses kayıtlarını Kulaklık ile dinlemek durumunda kalmışlar.
Yeni güncelleme yapmış ve Endonezya 13.0.3 versiyonunda denemiş ve sorun çözülmüş...
Ben 'Root' falan atmak istemiyorum bu telefona ya da Rom atma hakkında hiç bir bilgim yok...
Telefonun her şeyi güncel ama bu rom güncellemesi dediğimiz şeyi kendi sitesi mi yayınlıyor yoksa Extra bir şey mi?

Telefona bir şey yapmaktan çekiniyorum açıkçası...

Cihazımın güncellenmesi gerekiyor mu?
Yurtiçinden ( İnceHesap.com'dan) almıştım.
(İmei ile ilgili sorun da yok) direk güncellemeli miyim?

Rom değiştirmek çok zahmetli mi?
Bios güncellerken olduğu gibi telefonlarda da aynı konulara dikkat etmek gerekiyor mu?
Elektrik gitmesi, şarjın az olması gibi şeyler...

Bir de telefondaki her şeyi yedek alabiliyor muyuz?

İçindeki dokümanlar, ses, video, uygulama gibi şeyleri tek bir yazılım ile yedekleyebilir miyiz?
Hatta telefonumu root'lamak da istiyorum. Bazı uygulamaları varsayılan yapamıyorum. Onlar için bazı varsayılan uygulamaları root yöntemiyle de silmemiz gerekecek. Bu sorunların hepsini uzaktan görüntülü, sesli bir şekilde halledebilirsek çok sevinirim.

Ücretli de olsa böyle bir yazılım öneriniz varsa ve ücretine mukabil bana bütün bu kurulum, teknik desteği sağlamanız için ne kadar bir bedel ödememiz gerekir? Sizden bu hizmeti alabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba, ( H.kadioglu )

Poco X3 Pro - Mikrofonum çok kısık ses kaydediyor adlı bir konu açmıştım.
Konu öylece kaldı ve artık bu konuyu tamamen çözmek istiyorum.

Poco x3 Pro 128 Gb Telefonu yaklaşık 1.5 - 2 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum fakat ilk defa bir ses kaydı almak istedim.

İnstagram'dan ses yollamak istedim. Normalde telefonu çok etkili bir şekilde kullanmıyorum. Ses de göndermiyordum. İlk aldığım zamanlarda kayıt aldığımda bu şekilde değildi. Zaman geçtikten sonra kendi kendine böyle oldu. Belki de bazı güncelleştirmeleri yüklememeliydim bilmiyorum. Ondan olabileceğini de düşünüyorum.

Nedense çok kısık bir şekilde kayıt alıyor. Ses alan yerde zerre pislik, toz falan yok.

Kendi ses temizleme özelliğini de açtım ama bir işe yaramadı. Sizce ne yapmam gerekiyor?
Bunun için herhangi bir teknik işlem var mıdır? Bir programa tanıtsak vs çözebilir miyiz? Sesi iyi kayıt etmemesini nasıl çözeriz?

Endonezya 12.0.xx rom yüklüyken bu sıkıntı vardı diyenler oldu. Ses kayıtlarını Kulaklık ile dinlemek durumunda kalmışlar.
Yeni güncelleme yapmış ve Endonezya 13.0.3 versiyonunda denemiş ve sorun çözülmüş...
Ben 'Root' falan atmak istemiyorum bu telefona ya da Rom atma hakkında hiç bir bilgim yok...
Telefonun her şeyi güncel ama bu rom güncellemesi dediğimiz şeyi kendi sitesi mi yayınlıyor yoksa Extra bir şey mi?

Telefona bir şey yapmaktan çekiniyorum açıkçası...

Cihazımın güncellenmesi gerekiyor mu?
Yurtiçinden ( İnceHesap.com'dan) almıştım.
(İmei ile ilgili sorun da yok) direk güncellemeli miyim?

Rom değiştirmek çok zahmetli mi?
Bios güncellerken olduğu gibi telefonlarda da aynı konulara dikkat etmek gerekiyor mu?
Elektrik gitmesi, şarjın az olması gibi şeyler...

Bir de telefondaki her şeyi yedek alabiliyor muyuz?

İçindeki dokümanlar, ses, video, uygulama gibi şeyleri tek bir yazılım ile yedekleyebilir miyiz?
Hatta telefonumu root'lamak da istiyorum. Bazı uygulamaları varsayılan yapamıyorum. Onlar için bazı varsayılan uygulamaları root yöntemiyle de silmemiz gerekecek. Bu sorunların hepsini uzaktan görüntülü, sesli bir şekilde halledebilirsek çok sevinirim.

Ücretli de olsa böyle bir yazılım öneriniz varsa ve ücretine mukabil bana bütün bu kurulum, teknik desteği sağlamanız için ne kadar bir bedel ödememiz gerekir? Sizden bu hizmeti alabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
Güncelleme varsa yapın düzelmez ise sıfırlayın..yine düzelmez ise garantiye gönderin

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro 128
Meslek
Serbest Meslek
Konular
8
Güncelleme varsa yapın düzelmez ise sıfırlayın..yine düzelmez ise garantiye gönderin
Özel kriterler varsa nedir?
Hangi sürüm daha kararlı ve iyidir?
Garantiye göndermeyi gerektirecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Yedekleri alma konusunda dediğim gibi bir yazılım var mıdır?
( Profesyonel -Ücretli - Ücretsiz)

Güncelleme ve Rom yükleme işlemleri için detaylı güzel bir eğitim videosu var mıdır?

Dediğim gibi dikkat edilecek çok fazla faktör olabilir o yüzden sizden destek istemiştim.
Siz destek veremez misiniz?

Üst Alt