Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam telefoncuya verdik evet düşmüş kablolar oynamış sanırım ama yine açılmıyor üstüne 100 tl verdik bu arada cihazda root var hocam
kablo oynama sorunu değil hocam. power entegresine ufak bir müdahele gerekiyor. Kapandığı zaman kargo ile gönderirseniz hallederiz.

Cagrihddtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi 9T
Konular
2

b.altunkaynakk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
bootloader kilidini açtım ardından custom rom yükledim daha sonrasında bootloopa düştü sadece TWRP ekranı geliyordu fastboota girmiyordu. TWRPden advanced wipe cache dalvik data system micro sd ve otg-gyi sildim anında ekran kapandı. Şu an fastboot moda alınca titreşiyor açılıyor ama ekran yok. Kısacası ne ekran var ne sistem hocam bir umut var mi tamir olaur mu. Teşekkürler.

Alıntı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bootloader kilidini açtım ardından custom rom yükledim daha sonrasında bootloopa düştü sadece TWRP ekranı geliyordu fastboota girmiyordu. TWRPden advanced wipe cache dalvik data system micro sd ve otg-gyi sildim anında ekran kapandı. Şu an fastboot moda alınca titreşiyor açılıyor ama ekran yok. Kısacası ne ekran var ne sistem hocam bir umut var mi tamir olaur mu. Teşekkürler.

Alıntı
Model nedir?

Dogukan_99d

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogukan
Cihazım
11t pro
Konular
0
11t pro cihazim var. Kayit ettirmek istiyorum .direnc degisimi yapiyor musunuz

gadavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğuş
Cihazım
redmi 10 5g
Konular
0
Merhaba. Redmi note 10 cihazım var. 13 güncellemesini yaptıktan sonra cihaz sapıtmıştı. Ses kısılmıyordu,arama yapınca ses gelmiyor ya da gitmiyordu. Tekrar cihazı aldığım yere gönderdim sürümü düşürülüp düzeltildi. Şimdi de imei alınmıyor diyor ve gece kendisi otomatik güncelleme yapmış 12.5.4 sürümüne. Bunda da "bu cihazda google protect yok" uyarısı verip marketi vs açmıyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba. Redmi note 10 cihazım var. 13 güncellemesini yaptıktan sonra cihaz sapıtmıştı. Ses kısılmıyordu,arama yapınca ses gelmiyor ya da gitmiyordu. Tekrar cihazı aldığım yere gönderdim sürümü düşürülüp düzeltildi. Şimdi de imei alınmıyor diyor ve gece kendisi otomatik güncelleme yapmış 12.5.4 sürümüne. Bunda da "bu cihazda google protect yok" uyarısı verip marketi vs açmıyor.
özel mesaj ile bilgi verildi

Üst Alt