Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

adnan3806

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adnan
Cihazım
xaomi redmi 4x
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
iyi günler redmi 4x telefonum var iki gün önce şarj sonrası sürekli açılıp kapanmaya başladı, biraz kurcalayınca ekrana penguen fotoğrafı geldi kaldı. dışarıdan bir servise götürdüm uğraştılar yazılım atılamadığını anakartın değişmesi gerektiğini söyledi. bu konuda yardımcı olabilirsiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
iyi günler redmi 4x telefonum var iki gün önce şarj sonrası sürekli açılıp kapanmaya başladı, biraz kurcalayınca ekrana penguen fotoğrafı geldi kaldı. dışarıdan bir servise götürdüm uğraştılar yazılım atılamadığını anakartın değişmesi gerektiğini söyledi. bu konuda yardımcı olabilirsiniz
xiaomi eski modeller kendiliğinden kapandı ve açılmıyorsa sebep emmc arızasıdır. Anakart bulursunuz takarsınız belki 24 saat sonra o anakartta aynı arızayı verir. Yeni cihaz bakmanız lehinize olacaktır..

adnan3806

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adnan
Cihazım
xaomi redmi 4x
Konular
0
ankarada yönlendireceğiniz yer var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

adnan3806

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adnan
Cihazım
xaomi redmi 4x
Konular
0
xiaomi eski modeller kendiliğinden kapandı ve açılmıyorsa sebep emmc arızasıdır. Anakart bulursunuz takarsınız belki 24 saat sonra o anakartta aynı arızayı verir. Yeni cihaz bakmanız lehinize olacaktır..
aynen emc arızası olduğunu söyledi yazılım atmaya çalısan arkadaş kurtulmaz diyorsunuz anladığım kadarıyla?

FastZeit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caglar
Cihazım
k40
Konular
1
hocam k40 gamıng cıhazım yazılım tuklerken gıttı acılıp kapanıyor yardımcı olurmusunuz

hakanerciyes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
10t pro
Konular
2
Ön kamerayı arka kamera olarak görüyor arka kamera bulanık çekiyor arka kamera özellikleri full ön kamerada 108 MP bağlanılamadı diyor pro mod bağlanılanadı diyor çözümü var mıdır

b.altunkaynakk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhabalar, Huawei Mediapad T5 cihazımın öncelikle bootloader kilidini açtım ardından custom rom yükledim daha sonrasında bootloopa düştü sadece TWRP ekranı geliyordu fastboota girmiyordu. TWRPden advanced wipe cache dalvik data system micro sd ve otg-gyi sildim anında ekran kapandı. Şu an fastboot moda alınca titreşiyor açılıyor ama ekran yok. Kısacası ne ekran var ne sistem hocam bir umut var mi. Teşekkürler.

b.altunkaynakk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Merhabalar, Huawei Mediapad T5 cihazımın öncelikle bootloader kilidini açtım ardından custom rom yükledim daha sonrasında bootloopa düştü sadece TWRP ekranı geliyordu fastboota girmiyordu. TWRPden advanced wipe cache dalvik data system micro sd ve otg-gyi sildim anında ekran kapandı. Şu an fastboot moda alınca titreşiyor açılıyor ama ekran yok. Kısacası ne ekran var ne sistem hocam bir umut var mi. Teşekkürler.
tamir olur mu yani hocam.

MehmetKaya06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Kaya
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
0
Kolay gelsin cihazım poco x4 pro. The system has been destroyed uyarısı veriyor ve açılmıyor. Nasıl düzeltebiliriz

Üst Alt