Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

furas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilhan
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
1
tamam o zaman tatil dönüşü iletişime geçelim.

isnotlegal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
ÖM kısmını bulamadım iletişime geçebilir misiniz?

cnovi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zeki
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Merhaba mi 9 se modelinde daha onceden sebeke cekmeme sorunu vardi sonra tek sim imei repair yaptim band 20 de aktif olur dediler ama surekli sebekede git geller var full cekerken birden ulasilamiyo internet olmuyor gibi. Bu konu hakkinda yardimci olabilirmisiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhaba mi 9 se modelinde daha onceden sebeke cekmeme sorunu vardi sonra tek sim imei repair yaptim band 20 de aktif olur dediler ama surekli sebekede git geller var full cekerken birden ulasilamiyo internet olmuyor gibi. Bu konu hakkinda yardimci olabilirmisiniz
imei işlemi hatalı yapılmış..uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz. Özel msj ile ulaşabilirsiniz..

Baha60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baha
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
imei işlemi hatalı yapılmış..uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz. Özel msj ile ulaşabilirsiniz..
Hocam özel mesaj nereden atılıyor? Benim de redmi note 10s cihazım var türk telekom hattı kullanıyorum. Orijinal olan telefonda türk telekom 4.5g çekiyor bende H+ bile zor çekiyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam özel mesaj nereden atılıyor? Benim de redmi note 10s cihazım var türk telekom hattı kullanıyorum. Orijinal olan telefonda türk telekom 4.5g çekiyor bende H+ bile zor çekiyor.
ona yapacak bir şey yok. telekom öyledir. note 10s ler özellikle telekom hatlarda sorun yaşatır taşınacaksınız.

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
ona yapacak bir şey yok. telekom öyledir. note 10s ler özellikle telekom hatlarda sorun yaşatır taşınacaksınız.
Bu sorun başka telefon modellerinde var mı hocam? mi 11t veya redmi 11 pro 4g serisinde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorun başka telefon modellerinde var mı hocam? mi 11t veya redmi 11 pro 4g serisinde

aquamarin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
K40 Gaming
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhabalar

K40 Gaming cihazım var. hard reset atmayı denediğim zaman NV data is corrupted yazısı çıkmaya başladı. Kendim düzeltmeye kalktığımda daha da batırdım durumu. Ücreti mukabilinde yardımcı olabilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhabalar

K40 Gaming cihazım var. hard reset atmayı denediğim zaman NV data is corrupted yazısı çıkmaya başladı. Kendim düzeltmeye kalktığımda daha da batırdım durumu. Ücreti mukabilinde yardımcı olabilir misiniz?
kargo ile gelirse tamirini gerçekleştiririz. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Üst Alt