Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
özelden mesaj atarmısınız. Xiaomi redmi note 8 cihazım . EDL modda. QCN falan attım cihaza bt kapandı. Sadece fastboot a giriliyor. ve EDL moda. yardımcı olurmusunuz
Özel mesaj gönderiyorum

jMertb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Can
Cihazım
Xiomi not 9 pro
Konular
0
Hocam merhaba bu gece annemin telefonunu xiomi not 9 pro e nabiz a root yüzünden giremiyor diye aldım 2 dakika telefondan arastirdim magisk ile çözülüyor vs yaziyordu hemen yükleyip direk kurdum kurulumdan sonra yeniden baslat dedi başlattım ve telefon daha açılmadı format attım fakat yine acamadim redmi kısmında kalıyor kendi telefonum olsa bir sıkıntı yok fakat annemin olunca kötü oldu yarın da gidicem evden gerçekten üzüldüm ne yapmam gerekiyor bir desteğinizi alabilirmiyim

byrmdgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram Doğan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Telefona imei atılması için acemilerin eline verdik bl kilidini açmadan yazılım atmaya çalışmış telefonun ekranında the device has been destroyed yazıyor, açılmıyor. Cihaz mi 11T, ne yapabiliriz, mesaj atabilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Telefona imei atılması için acemilerin eline verdik bl kilidini açmadan yazılım atmaya çalışmış telefonun ekranında the device has been destroyed yazıyor, açılmıyor. Cihaz mi 11T, ne yapabiliriz, mesaj atabilir misiniz?
özel mesaj ile bilgi verildi

oguzhanla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
mi6
Konular
2
hocam mi6 var onarım gerekiyor.citalı ekran değişimi yapıyormusunuz

kasimturkmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasım
Cihazım
redmi not 10
Konular
4
özel mesaj ile bilgi verildi
REDMİ NOTE 10 PRO telefonum vardı bana gelirken rootlu gelmişti bootloader açıktı mi flash ile sürüm yükseltirken bootloader kapalı seçeneğini tıklamışım modem de atamadığım için telefon kitlendi. mi unlock da bana bu hatayı veriyor Couldn't Unlock Please add your account in MIUI's setting Developers Options Mi unlock status. yardım edebilirmisiniz.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
REDMİ NOTE 10 PRO telefonum vardı bana gelirken rootlu gelmişti bootloader açıktı mi flash ile sürüm yükseltirken bootloader kapalı seçeneğini tıklamışım modem de atamadığım için telefon kitlendi. mi unlock da bana bu hatayı veriyor Couldn't Unlock Please add your account in MIUI's setting Developers Options Mi unlock status. yardım edebilirmisiniz.
yetkili hesapla işlem yapılması gerekli masraf çıkacak.

furas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilhan
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
1
mi 10T cihazım TWRP ile yazılım güncellemesi yapılırken hard brick oldu. hiç bir şekilde tepki vermiyor; açılmıyor. PC de görmüyor. cihaz açılmadan uzaktan tamir edilebilir mi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
mi 10T cihazım TWRP ile yazılım güncellemesi yapılırken hard brick oldu. hiç bir şekilde tepki vermiyor; açılmıyor. PC de görmüyor. cihaz açılmadan uzaktan tamir edilebilir mi?
Pc görmüyorsa açılmadan olmaz arka kapak açılması gerekli

furas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilhan
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
1
arka kapak açıldıktan sonra uzaktan halledebirmiyiz.

Üst Alt