Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

musha12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
1
Merhaba iyi günler elimde 1 adet yurtdışı cihazı redmi note9 Pro var cihaz yanlış rom atma sonrası çöktü bootloader kilidi de kapalı bunu düzeltebilme imkanımız varmı ? Ücreti ne kadar a maal olur

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba iyi günler elimde 1 adet yurtdışı cihazı redmi note9 Pro var cihaz yanlış rom atma sonrası çöktü bootloader kilidi de kapalı bunu düzeltebilme imkanımız varmı ? Ücreti ne kadar a maal olur
özel mesaj ile bilgi verildi.

emnkrtp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin Kırtepe
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
nasıl özel mesaj atacağım

Ysgramory

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra Batın
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
Merhabalar. Poco x3 pro cihazım kendiliğinden kapanıp açılıyordu. Dün itibariyle de birden kapandı ve açmaya çalıştığımda sadece ''Poco'' yazısında donup tekrar kapanıyor. 1 gün boyunca şarjının bitmesini bekledim ve bugün telefonu şarja takıp tekrar açtığımda bu sefer de Miui yazısına kadar geliyor ve orda donup kapanıyor. Ne yapabiliriz bu telefona ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar. Poco x3 pro cihazım kendiliğinden kapanıp açılıyordu. Dün itibariyle de birden kapandı ve açmaya çalıştığımda sadece ''Poco'' yazısında donup tekrar kapanıyor. 1 gün boyunca şarjının bitmesini bekledim ve bugün telefonu şarja takıp tekrar açtığımda bu sefer de Miui yazısına kadar geliyor ve orda donup kapanıyor. Ne yapabiliriz bu telefona ?
donanımsal arızaya benziyor

Üst Alt