Haber Xiaomi Şelale Ekranlı Ve Dört Tarafı Kavisli Gelecekten Gelen Konsept Telefonunu Tanıttı

Biraz önce gerçekleştirilen etkinlik ile Xiaomi, şelale ekranlı ve dört tarafı kavisle çevrili yeni konsept telefonunu tanıttı.​

Akıllı telefon pazarına ilginç tasarımlı telefonları ile damga vuran Xiaomi, son teknolojiler ile geliştirdiği konsept telefonlarıyla da akıllarımızı başımızdan almayı başarıyor. Son günlerde şirketin CEO’su, yeni konsept telefonuyla ilgili aslında pek çok spoiler vermişti. Ancak kısa süreden sonra Xiaomi, şelale ekranlı ve harika tasarıma sahip yeni konsept telefonunu bugün sürpriz bir şekilde tanıttı.

Xiaomi şelale ekranlı telefonunu tanıttı​

Daha önce Wechat hesabından yeni ekran teknolojisini duyuracağını söyleyen Xiaomi, bugün ansızın sürpriz yaparak şelale ekranlı konsept telefonunu duyurdu.
Şirketin açıklamalarına göre bu telefon, çığır açan, dört tarafı 88 derece kavislerle kaplı bir ekran ile donatılıyor. Tabiri caizse gelecekten gelen bu telefon, tüm çerçeveleri ve düğmeleri ortadan kaldırarak, kusursuz bir tam ekran deneyimi sunuyor.

Çinli teknoloji devi, şelale ekranlı bu telefonun 46 teknik patente sahip olduğunu bildirdi. Sadece bu patentten bile bu telefonun, eşi benzeri olmayan bir telefon olduğunu anlayabilirsiniz.

88 derecelik kavisli cam​

Xiaomi’nin şelale ekranlı olan bu telefonu, dört tarafı derin kavisten oluşan, 88 derecelik camlar ile donatılıyor. Teknolojik sınırları aşan bu cam, 3B camlara nispeten kat kat daha dayanıklı. En zorlu testlerde bile kolayca pes etmez.
Gelecekten gelen şelale ekranlı bu telefon, gözeneksiz tasarımı ile herkesi büyülüyor. Dahası, üzerinde hiçbir çerçeve bulunmuyor ve fiziksel tuş takımları da tamamen ortadan kaldırılmış.

Yüksek güçlü kablosuz şarj, basınca duyarlı düğmeler, üçüncü nesil ekran altı kamera ve diğer yenilikçi teknolojilere ek olarak Xiaomi, şimdi de endüstrinin ilk esnek cama sahip telefonunu duyurdu. Tek kelime ile mükemmel.

Kaynak:

Moderatör tarafında düzenlendi:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bir dönemler Samsung edge adı altında bu tarz cihazlar üretti çok rağbet görmesine rağmen istenilen performansı vermedi.(ekran açısından)
Kırılma çatlama ayrılma sorunlar yüzünden Samsung dahi seriye devam etmedi aynı sorun bu cihazlarda da olur mu merak konusu

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Bir önceki konunuzda tarafınıza bir uyarıda bulunmuştuk Oki09
* 4.1. Bir ürünün tanıtımını/reklamını yapmak istiyorsanız öncelikle forum yöneticilerine danışınız ve izin alınız. Aksi halde mesajınız/reklamınız silinecektir.

Konu içerisindeki link tanıtım amacı güttüğü için kaldırılmıştır.

Oki09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
40
Bir önceki konunuzda tarafınıza bir uyarıda bulunmuştuk Oki09
* 4.1. Bir ürünün tanıtımını/reklamını yapmak istiyorsanız öncelikle forum yöneticilerine danışınız ve izin alınız. Aksi halde mesajınız/reklamınız silinecektir.

Konu içerisindeki link tanıtım amacı güttüğü için kaldırılmıştır.
şaka gibisiniz. konu içinde link yok en sonda kaynak belirtiyoruz

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
şaka gibisiniz. konu içinde link yok en sonda kaynak belirtiyoruz
Konu içerisinde, kelime altlarındaki linkler maalesef sorun olmakta. Konunun ilk kelimesi olan Akıllı kelimesi altındaki linkiniz gibi. Bu şekilde kelime altlarına link eklememeniz ya da varsa temizledikten sonra yayınlamanız gerekmekte. En alttaki kaynak linki de bu şekilde kelime altı link diye kaldırılmış. Kaynağı geri alıyorum. Ayrıca haber konularına haberinizi destekleyici resimler de eklerseniz tadından yenmez.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Xiaomi'nin #QuadCurvedWaterfallDisplay konseptli Dünyada ilk olacak akıllı telefona yakından bakalım.
# Herkes İçin İnovasyon

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt