MustafaDmrl

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
S6
Konular
0
Ben duvar delme modunu denemek için eski sürüm kurayım dedim elle güncelleme yap diyerek internetten bulduğum 2.28.69 versiyonunu yükledim ancak bu sürüm çin sürümüymüş ingilizce desteği yok ben şimdi global 3.0.24 sürümüne yine elle güncelleme yap diyerek geçemez miyim? illa buradaki kurulumları yapmam mı gerekiyor bilen biri yardımcı olabilir mi?

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Benim sürümüm 3 falan, downgrade yapabiliyor muyuz?

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Arkadaşlar Çince olması falan umrumda değil duvar delme modu geliyor mu? 3.0.9 kullanıyorum 2.xx sürümüne geçebilir miyim buradaki anlatımla?
Yeni aldım aleti telefonun hotspotu daha iyi duvardan geçiyor ben böyle bir şey görmedim. Geri vermenin eşiğindeyim.

EullerP

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Euller
Cihazım
J8
Konular
0
O link de download dos arquivos infelizmente não funciona mais

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Arkadaşlar Çince olması falan umrumda değil duvar delme modu geliyor mu? 3.0.9 kullanıyorum 2.xx sürümüne geçebilir miyim buradaki anlatımla?
Yeni aldım aleti telefonun hotspotu daha iyi duvardan geçiyor ben böyle bir şey görmedim. Geri vermenin eşiğindeyim.
OpenWrt kurdum ben de. Sinyal gücü arttı.

alisavas32

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Slamünaleyküm merhaba arkadaşlar çince olan arayüz için işlemleri yaptım enson 3.0.24 yazılımını yükseltiyorken takılı kaldı şimdi wifi ve kablo ile başlanamıyorum turuncu ışıkta kaldı. Cihazı nasıl eski duruma getirebilirim. teşekürler.

Üst Alt