cmuysal

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Cem
Cihazım
mi router 4a
Konular
0
Merhaba,benim cihazdaki sürüm 3.0.10.Uygulamadan güncelleme yaptığımda son sürümü kulladığım yazıyor.Web arayüzde 3.0.24 firmware güncellemesi sırasında dosya doğrulanamadı hatası veriyor.Nasıl yükseltebilirim sürümü?

ibrahimdenli

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
ibrahimDENLİ
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
üstünde gelen sürüm iyi değil diye miwifi_r4a_firmware_72d65_2.28.62 yükledim pek fsrketmedi. Anlatımınız sayesinde geri döndüm. Teşekür ederim. Windows üzerinden openwrt yükleme hakkında bilgi verir misiniz? linux üzerinde telnet aşamasını geçemedim. Bir türlü bağlanamadım. Farklı sürümler denedim olmadı.

ibrahimdenli

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
ibrahimDENLİ
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
üstünde gelen sürüm iyi değil diye miwifi_r4a_firmware_72d65_2.28.62 yükledim pek fsrketmedi. Anlatımınız sayesinde geri döndüm. Teşekür ederim. Windows üzerinden openwrt yükleme hakkında bilgi verir misiniz? linux üzerinde telnet aşamasını geçemedim. Bir türlü bağlanamadım. Farklı sürümler denedim olmadı.
ubuntu ile telnet bağlantı problemini linux mint ile tek seferde aştım. şu an openwrt kullanıyorum.

Ekli dosyalar

arwenn

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
kübraaa
Cihazım
mı8lite
Konular
1
merhablar dedıgınız gıbı yukleme yaptım ama cıhaz sarı ısıkta kaldı hıcbır sekılde gormuyor :/ nasıl duzeltebılırım acaba ?

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ultraasln
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Muhteşem bir konu, güzel anlatım. Elinize, emeğinize sağlık hocam. Kişide bu cihaz yoksa aldırır vallahi bu konu.. Şimdi o değilde benimde böyle birşeye ihtiyacım vardı, ihtiyaçlarda hiç bitmiyor. Konuda iyi ara gaz verdi ayıptır söylemesi mahalle ağzı tabir ile.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhablar dedıgınız gıbı yukleme yaptım ama cıhaz sarı ısıkta kaldı hıcbır sekılde gormuyor :/ nasıl duzeltebılırım acaba ?

Sayın hocam, isterseniz daha detayıyla yeni bir konu açın bu bölüme;

Ve konunuzda daha detaylı ne gibi adımlar uyguladınız, neleri yaptıktan yada hangi adımı uyguladıktan sonra cihaz sabit sarı ışık veripte açılmıyor bunları da belirtip birkaç görselde ekler iseniz daha iyi olur ve konunuz daha çok kişi tarafından görülür diye düşünmekteyim.

Bu arada eğer konuyu açar iseniz bu konununda linkini o açacağınız yardım konusuna ekleyin ki bu adımları uygulayıpta başarıya ulaşan hocalarımız ne gibi bir adım uygulanacağı konusunda size fikirler verebilir.

arwenn

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
kübraaa
Cihazım
mı8lite
Konular
1
Muhteşem bir konu, güzel anlatım. Elinize, emeğinize sağlık hocam. Kişide bu cihaz yoksa aldırır vallahi bu konu.. Şimdi o değilde benimde böyle birşeye ihtiyacım vardı, ihtiyaçlarda hiç bitmiyor. Konuda iyi ara gaz verdi ayıptır söylemesi mahalle ağzı tabir ile.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sayın hocam, isterseniz daha detayıyla yeni bir konu açın bu bölüme;

Ve konunuzda daha detaylı ne gibi adımlar uyguladınız, neleri yaptıktan yada hangi adımı uyguladıktan sonra cihaz sabit sarı ışık veripte açılmıyor bunları da belirtip birkaç görselde ekler iseniz daha iyi olur ve konunuz daha çok kişi tarafından görülür diye düşünmekteyim.

Bu arada eğer konuyu açar iseniz bu konununda linkini o açacağınız yardım konusuna ekleyin ki bu adımları uygulayıpta başarıya ulaşan hocalarımız ne gibi bir adım uygulanacağı konusunda size fikirler verebilir.
konuyu actım Yardım - Xiaomi Mi Router 4A sarı ısık sorunu burada

Üst Alt