Rehber Xiaomi Root Yapma Rehberi [Magisk ile]

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
twrp ye giremeyen arkadaşlar acaba titanium backup indirip menüden kurtarma modunda yeniden başlat deyip twrp ye girip girmediğini deneyebilirmi? ayrıca twrp nin apksi yüklü değil mi?
bende olmuyor.bat dosyası ve komut işlemi ile denedim img dosyası telefona atılırken system has been destroyed hatası alıyorum.

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
bende olmuyor.bat dosyası ve komut işlemi ile denedim img dosyası telefona atılırken system has been destroyed hatası alıyorum.

Usb driverlarında hata var gibi görünüyor driver ları tekrar kur (ilk mesajda mevcut) olmazsa başka bir pc ve kablo ile deneyip teyit edebilirsin.

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
Usb driverlarında hata var gibi görünüyor driver ları tekrar kur (ilk mesajda mevcut) olmazsa başka bir pc ve kablo ile deneyip teyit edebilirsin.
driverları kaldırıp tekrar kurdum ancak sonuç değişmedi. note pro kablosu ile denemiştim bu akşam birde mi6 nın kablosu ile deneyeyim.

asepam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
2
merhaba, geçen hafta telefonu rootladım, gayet güzel kullanırken dün birkaç programda root izni vermedi. root kendiliğinden silinmiş. sizde durumlar nasıl. ?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
merhaba, geçen hafta telefonu rootladım, gayet güzel kullanırken dün birkaç programda root izni vermedi. root kendiliğinden silinmiş. sizde durumlar nasıl. ?

Bayağıdır Magisk kullanıyorum, bu şekilde sorun yaşamadım. Magisk ayarlarından; Magisk'i sistemden gizleme seçeneği ile; ilk kurduğumda bende bu tarz bir sorun yaşamıştım; Romu yeniden kurmam gerekmişti hatta. Sizde ayarları karıştırırken; yanlış bir ayar seçmiş olmayın?

asepam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
2
Bayağıdır Magisk kullanıyorum, bu şekilde sorun yaşamadım. Magisk ayarlarından; Magisk'i sistemden gizleme seçeneği ile; ilk kurduğumda bende bu tarz bir sorun yaşamıştım; Romu yeniden kurmam gerekmişti hatta. Sizde ayarları karıştırırken; yanlış bir ayar seçmiş olmayın?
magisk uygulaması silinmiş. herhalde gereksiz uygulamaları kaldırırken araya kaynamış olmalı. yeniden kurudm. sıkıntı yok :D

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
magisk uygulaması silinmiş. herhalde gereksiz uygulamaları kaldırırken araya kaynamış olmalı. yeniden kurudm. sıkıntı yok :D

Yeniden kurulduysa sevindim hocam. Ben yeniden kuramıyordum; cihazda kurulu görünüyordu. Ben üzerine kursamda değişen birşey olmuyordu. Magisk ayarlarını kurcalarken dikkat edin bu yüzden.

Tunahan Enginer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
tenginer
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
2
İyi akşamlar herkese.
Twrpde dosya isimleri şifrelenmiş acaba bunun çözümü hakkında bir bilginiz var mı?

murater112

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Herkese selam cihazı unlock yapmak ve ardından rootlamak romu siler mi unlock ve root yaptıktan sonra illa twrp kurup rom yüklemek gerekir mi ???

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Herkese selam cihazı unlock yapmak ve ardından rootlamak romu siler mi unlock ve root yaptıktan sonra illa twrp kurup rom yüklemek gerekir mi ???

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazı unlock yapmak ve rardından root sonrası rom silinmez.....Root yapabilmeniz için TWRP yüklemeniz gerekir, TWRP siz root imkansız

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Üst Alt