Rehber Xiaomi Root Yapma Rehberi [Magisk ile]

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Emeğinize sağlık hocam :) Bence Videoya gerek yok ama, tecrübesi daha az olan arkadaşlar için daha faydalı olabilir Video da :)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam yeri gelmişken sorayim magiski uygulamadan sildim ama hala bazi uygulamalar root uyarısı veriyor kaldırdım 2 kez fotmat attıldı hala nasıl durabilir

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam yeri gelmişken sorayim magiski uygulamadan sildim ama hala bazi uygulamalar root uyarısı veriyor kaldırdım 2 kez fotmat attıldı hala nasıl durabilir

Uygulamaları Yedekten yüklediyseniz uyarı verebilir diye düşünüyorum (denemedim). İsterseniz, silip tekrar baştan kurun uygulamaları.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Uygulamaları Yedekten yüklediyseniz uyarı verebilir diye düşünüyorum (denemedim). İsterseniz, silip tekrar baştan kurun uygulamaları.
İşte bu hatayı yaptım hemde bile bile 35 progrsmı yüklemek hiç işime gelmedi çünki snapchati iş için kullanan tek kişi benim sanırım mesajlatın silinmesi hoşuma gidiyor ;) ama root uyarısı veriyor ve kullanamıyorum

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
İşte bu hatayı yaptım hemde bile bile 35 progrsmı yüklemek hiç işime gelmedi çünki snapchati iş için kullanan tek kişi benim sanırım mesajlatın silinmesi hoşuma gidiyor ;) ama root uyarısı veriyor ve kullanamıyorum

Yok hocam, hepsini silmeyin. Tekrar kurulması sorunlu olmayacak bir uygulamayı silip, tekrar kurun. Eğer Root uyarısı vermez ise, dediğim gibi geri yükleme ile alakalı bir durumdur.

Magisk'de hala root uyarısı veriyor mu? Uygulama bazlı Gizleme yapmayı denediniz mi, Magisk seçeneklerinden?

Bu arada Safety.net Fix'i vardı Magisk'in; onu da denediniz mi acaba? Safety.Net Fix'i ile, Safety.Net'den sorunsuz geçiyor Magisk. Netflix'de problem olmadan Videoları izleyebiliyorum bu şekilde.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Yok hocam, hepsini silmeyin. Tekrar kurulması sorunlu olmayacak bir uygulamayı silip, tekrar kurun. Eğer Root uyarısı vermez ise, dediğim gibi geri yükleme ile alakalı bir durumdur.

Magisk'de hala root uyarısı veriyor mu? Uygulama bazlı Gizleme yapmayı denediniz mi, Magisk seçeneklerinden?

Bu arada Safety.net Fix'i vardı Magisk'in; onu da denediniz mi acaba? Safety.Net Fix'i ile, Safety.Net'den sorunsuz geçiyor Magisk. Netflix'de problem olmadan Videoları izleyebiliyorum bu şekilde.
Hepsini denedim 1 kere gizlemeden giriş yaptığım için anladılar daha sonra tekrar dedi ama root silinmişti bunu yaptığımda nasıl bu uyarıyı verdi anlamıyorum . Şimdi merkezlerine mail attım cevap bekliyorum
[doublepost=1511711840,1511711427][/doublepost]
Hepsini denedim 1 kere gizlemeden giriş yaptığım için anladılar daha sonra tekrar dedi ama root silinmişti bunu yaptığımda nasıl bu uyarıyı verdi anlamıyorum . Şimdi merkezlerine mail attım cevap bekliyorum
Uygulamayı silip yükledim ama yinede root uyarısı var

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
[doublepost=1511711840,1511711427][/doublepost]
Uygulamayı silip yükledim ama yinede root uyarısı var

Anladım hocam, acaba bu durum Rom'u yeniden kurunca mı düzelir ancak bilemiyorum. Uygulamaları kullanamıyor musunuz peki, yoksa sadece root uyarısı mı veriyor?

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Hocam elinize sağlık bir video atarsanız çok iyi olacak. Bu işle daha önce uğraşanlar belki yapar ancak çoğu kişi yapamaz. Saygılar.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Anladım hocam, acaba bu durum Rom'u yeniden kurunca mı düzelir ancak bilemiyorum. Uygulamaları kullanamıyor musunuz peki, yoksa sadece root uyarısı mı veriyor?
Şimdi hocam fiyorki cihazda root erişimi var şimdi es dosya uygulamasını indirip magisk yazan bütğn dosyaları sildim ziraat bank bu sefer root var demitor ama snapchat giriş hatası verip geçici süre veriyor ama başka cihazlarsan snapchat a giriliyor
[doublepost=1511728362,1511728271][/doublepost]Twrp olunca güncelleyiciden rom kurabiliyormuyuz bilgisi olan var mı ?

Üst Alt