Haber Xiaomi Redmi Y1 Tanıtıldı

2 Kasım 2017 tarihinde Hindistan’da yapılan etkinlikle Xiaomi Selfie tutkunları için özel üretiği Redmi Y1 modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 435 işlemcisinden güç alan Redmi Y1 modelinde 3GB RAM bulunuyor. 128GB’a kadar olan hafıza kartlarını destekleyen Redmi Y1’de 32GB boyutunda dahili bir depolama kapasitesi yer alıyor. En büyük farklılığı kamerası …

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam dediginiz de haklı ola bilirsiniz ama böyle bir durum olsa diğer firmalar da koymaz ben öyle düşünmüyorum. SD kart her konuda avantaj. Hele rom bilmem ne ile uğraşanlar için candır. Siz daha iyi anlarsınız benim dediğimi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O açıdan haklısınız hocam. Misal Samsung kendini ispatladı, S6'da koymasa da, yeni serilerinde koydu. S4-S5 serilerinde bocalasa da Samsung, S6 serisi ile kendini gösterdi. Ayrıca, Bence Note 5 gibi bir cihaza da koymalıydı. Note serisi bir cihazda olmazsa olmaz Micro SD kart desteği.

Xiaomi de kendini Mi6 ile ispatladı artık. Satış rakamları da bunu gösteriyor. Mi5 ve Mi5s'deki sorunları da giderince Mi6 için söylenecek birşey kalmıyor. Belki bu yüzden Mi7'de de Micro SD kart koyabilirler artık.

Micro SD kart desteği her zaman için avantajdır, bu tartışılmaz gerçek. Heleki dediğiniz gibi romlar ile olsun, ufak tefek mod dur şudur budur uğraşan insanlar için büyük rahatlık sağlıyordu. Benim isteğim ise, Simkart tepsisinde değil, farklı bir tepside Micro SD kart desteği sunulması; önemli olan cihazı kapatıp açmadan Micro SD kartı sök-tak yapabilmek.

serhatcatal1121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜRÜNÜ TANIMA
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
3
Merhabalar haftaya cumartesi mi max 2 alıcam kısmetse yardımcı olabilecek var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Yardımdan kastınız nedir hocam, alışveriş için tavsiye istiyorsanız sitemizin alışveriş bölümünden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serhatcatal1121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜRÜNÜ TANIMA
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
3
Bir kaç soru sormak istiyorum sadecd mi max 2 ile ilgili,usb c type bağlantısını çeviriciyle bağlamak yerine direk iphone 5s in adaptörü ile bağlasam olur mu? Veya ayrı olarak usb 3.0 hızlı şarj adaptörüne taksam olur mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt