Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Wifi kopma sorunu yardim

siphsak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
METİN
Cihazım
Redmi Note 8pro
Meslek
Hemsire
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ 10.4.5.0
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Xiaomi Redmi Note 8 pro cihazimda wifi kopma sorunu yaşıyorum sürekli kopup duruyor kullanamıyorum. Ayarlarımı yeniledim . Wifi bağlantı yöneticisi yükleyip onarım yaptırdım. Ama sorunuma cozum bulamadım. Ayarları da sifirlamama rağmen sorunum çözülmedi. Lütfen yardım.

YigitcanDnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğitcan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
0
Wifi kopma sorunu imei repair den sonra ortaya çıkan bir sorundur aynı qnc dosyası kulnılarak yapılan reapir sonucu mac adreslerınin çakışmasından kaynaklanıyor.
"change my mac"adlı uygulamayı indir ve maç adresini degiştir sorun hal olacaktır.
Uygulamayı kulanabilmek içinTlfn rootlu oması lazım

Hocam sanırım bahsedilen sorun dediğiniz uygulamayla alakalı değil. Telefonumda herhangi bir repair işlemi vs uygulamadım, root rom vs işlemi de yapılmadı. Yabancı forumlarda da bu sorunu yaşayanlar var.

Oyla:

Sincax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sincax
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Bu soruna bir çözüm bulan oldu mu?

Oyla:

Sincax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sincax
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Dafxf9595

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiomi note 8 pr
Konular
2
Arkadaşlar aynı sorun bendede mevcut Bluetooth filan açık. Olmamasına rağmen mobil veri ile hiç bir sıkıntı yok intde veya Youtube oyun filan oynarken sorun yok ama wifiye geçince ciddi sayılabilecek bir düşüş yaşıyorum oyunda intde gezerken bile cok belli bir düşüş yaşadım herhangi bir program filan varmı yükleyebileceğiniz modem filan değiştirme gibi bir durum şuan için yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar aynı sorun bendede mevcut Bluetooth filan açık. Olmamasına rağmen mobil veri ile hiç bir sıkıntı yok intde veya Youtube oyun filan oynarken sorun yok ama wifiye geçince ciddi sayılabilecek bir düşüş yaşıyorum oyunda intde gezerken bile cok belli bir düşüş yaşadım herhangi bir program filan varmı yükleyebileceğiniz modem filan değiştirme gibi bir durum şuan için yok

Arkadaşlar test ettim şimdi download hızı iş görür ama wifide upload hızı 3 çıkıyor mobil veri ile ölçtüm 21 küsür çıktı wifide cidden rezalet bir durum varmı çözüm önerisi olan

Son düzenleme:
Oyla:

Bahriyeli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Xiaomi Redmi Note 8 pro cihazimda wifi kopma sorunu yaşıyorum sürekli kopup duruyor kullanamıyorum. Ayarlarımı yeniledim . Wifi bağlantı yöneticisi yükleyip onarım yaptırdım. Ama sorunuma cozum bulamadım. Ayarları da sifirlamama rağmen sorunum çözülmedi. Lütfen yardım.

Ekli dosyalar

• VID-20200313-WA0022.mp4
    11,9 MB · Görüntüleme: 38
Oyla:

qbertrk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kubilay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Hocam aynı sorun bende de var fakat Xiaomi'ye özgü bir sorun değil. Çözüm olarak modem değiştiren arkadaşlar var. 2.4 bandı ile çakışma yapıyor bağlantı yaparken. 5 ghz destekli modeme geçince sorunun çözüldüğünü söylüyorlar.

Hadi evde değiştirdik diyelim, işyerinde, kafede, tanıdıklarda, dünya üzerindeki herhangi bir yerde yanımızda anahtarlıkta modem taşıyıp gittiğimiz her yerde 5 ghz modem takacak halimiz yok ki. Sorun evle bitmiyor. Koskoca bir firmanın bu kadar büyük bir enayilik yapması akıl alır gibi değil. Kendi ürününü kendi ürünüyle beraber kullanamıyorsun, şahane değil mi?

Oyla:

bunduk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bunduk
Cihazım
Xiomia not 8
Konular
0
Ya kablosuz modem e bağlanma sorununu çözen varmı arkadaşlar nereden bulastik bu çin malına ya başımıza bela oldu resmen

Oyla:

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Çok büyük bir sorun bu wifi Bluetooth açıkken net yerlerde ve kopuyor kaç aydır da çözüm bulamadılar bir daha asla almam

Oyla:

Dont

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0

Tesekkurler arkadasim haftalardir wifi sorunu yasiyorum, telekomla etmedigim kavga kalmadi 1-2 mbps geliyor baglanti hizim mi band 4 kullaniyorum surekli aciktir bluetooth u bi kapattim 22mbps a cikti internet hizim. Saat sorununu bi sekilde cozeriz artik internetim geldi ya yeter bana. Sagolasin...

Oyla:
Üst Alt