Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Wifi kopma sorunu yardim

siphsak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
METİN
Cihazım
Redmi Note 8pro
Meslek
Hemsire
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ 10.4.5.0
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Xiaomi Redmi Note 8 pro cihazimda wifi kopma sorunu yaşıyorum sürekli kopup duruyor kullanamıyorum. Ayarlarımı yeniledim . Wifi bağlantı yöneticisi yükleyip onarım yaptırdım. Ama sorunuma cozum bulamadım. Ayarları da sifirlamama rağmen sorunum çözülmedi. Lütfen yardım.

siphsak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
METİN
Cihazım
Redmi Note 8pro
Meslek
Hemsire
Konular
1
Teşekkürler deneyeceğim

Oyla:

mikeee82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
1
buna bir çözüm bulabilirseniz buradanda yazarsanız sevinirim. Kronik sanırım

Oyla:

yusufsanli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Şanlı
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
0
modem değiştirmek kesin çözüm mü?

Oyla:

DiKMeN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürcan
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Merhaba, benzer sorun benim telefonumda da mevcut. Bluetooth açıkken wireless yerlerde sürünmeye başlıyor. Bluetooth kapatınca hiçbir sorun kalmıyor. Redmi Note 7 ile 24 megabit değer aldığım yerde bluetooth açıkken 8 megabiti geçemiyorum. hatta çok dengesiz davranıp arada kesiklik yapıyor, 1 megabit altına düşüyor vs.vs.

Eğer sizdeki sorun da buna benzer bir sorun ise belirtirseniz bendeki ile aynı mı bir sonuca varırız. Modem değiştirmek sorunu ne kadar çözer şüpheliyim. Alacağımız modemin de uyup uymayacağı tereddütlü. Genel olarak baktığımda birçok kişi aynı sorundan muzdarip olmuş.

Telefon çok güzel ama ben hem akıllı saat hem de kablosuz kulaklık kullandığımdan bluetooth açık tutmak zorundayım. Hadi normal whatsap mail vs de yavaşlaması veya ara ara kesiklik yapması çok enterese etmiyor ama oyun oynarken veya ne bileyim birşeyler izlerken çok sıkıntı. Youtube den birsey izliyorsun hızı düşük gördüğünden 360p falan açıyor :)

İşin komik tarafı başka bir note 8 pro dan hotspot ile wifi bağlanıp da denedim. Mesela 24 megabitlik nette 8-10 veya altına düşerken 40 megabitlik hotspotta da 20 lere falan düşüyor. Yani düşme kısmı mevcutun genel olarak yarısı gibi. Ama dediğim gibi uzun süre bağlı kalınca değerler daha da sapıtıyor.

Oyla:

nedimvtnsvr

Bursaspor
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nedim
Cihazım
mi5s
Meslek
MAKİNA OPERATORU
Konular
28
Aynı sorun son 2 gündür bendede var. Bazı sitelerde Bluetooth kapatın düzelir diyor akıllı saat var kulaklık var nasıl kapatalım yani. Şuana kadar çözüöim bulan yok mu? 4 senedir xiaomi kullanıcısıyım Telefon çok iyi ama bu olay resmen beni telefondan soguttu

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Aynı sorun son 2 gündür bendede var. Bazı sitelerde Bluetooth kapatın düzelir diyor akıllı saat var kulaklık var nasıl kapatalım yani. Şuana kadar çözüöim bulan yok mu? 4 senedir xiaomi kullanıcısıyım Telefon çok iyi ama bu olay resmen beni telefondan soguttu
Modem şifresini harf ve rakamlar ile 16-20 karakter yaparak deneyin.

Oyla:
Üst Alt