Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Peki eu romda da (telefonu migrostan aldım eu 10.2.7 idi 10.3.2 ye yükselttim memnun kalmadım) 10.3.2 den 10.2.7 ye BL açmadan recovery dosyasını indirip güncelleyiciden dönebilir miyim?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

döndümm :)

Merhaba hocam. Bende de 10.3.2.0 sürümü var ve memnun değilim. Donmalar, kasmalar ayrıca hızlı bir şekilde şarj tüketme olayı var. ,
Hangi sürümü seçmeliyim konusunda emin olamamak ile birlikte. Arkadaşımda gördüğüm için 10.2.7.0'a dönme kararı verdim.

Hocam siz bu sürüme güncellemiş birisi olarak 10.3.2.0 ile 10.2.7.0 ı kıyaslar mısınız ?
Tavsiye eder misiniz ?
Ciddi anlamda fark var mıdır ?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

recnut91

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
reco
Cihazım
r7
Konular
4
Merhaba hocam. Bende de 10.3.2.0 sürümü var ve memnun değilim. Donmalar, kasmalar ayrıca hızlı bir şekilde şarj tüketme olayı var. ,
Hangi sürümü seçmeliyim konusunda emin olamamak ile birlikte. Arkadaşımda gördüğüm için 10.2.7.0'a dönme kararı verdim.

Hocam siz bu sürüme güncellemiş birisi olarak 10.3.2.0 ile 10.2.7.0 ı kıyaslar mısınız ?
Tavsiye eder misiniz ?
Ciddi anlamda fark var mıdır ?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Merhaba. Evet dönmüştüm ancak 3 günlük kullanım sonucu aralarında fark olmadığını düşündüm ve günceli iyidir diyerek 3.2 ye tekrar döndüm ve kullanmaya devam ediyorum.

Tabiki bu geçişlerimin her birinde hard reset yaptım. Bence çok önemli. (ilk 3.2ye geçtiğimde telefon proximity sensör kalibrasyonu yapmama izin vermemişti ne hikmetse. Ama bu sefer resetledim rom yükledikten sonra hiç problemim yok.)Şuan için çok memnunum.

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Merhaba. Evet dönmüştüm ancak 3 günlük kullanım sonucu aralarında fark olmadığını düşündüm ve günceli iyidir diyerek 3.2 ye tekrar döndüm ve kullanmaya devam ediyorum.

Tabiki bu geçişlerimin her birinde hard reset yaptım. Bence çok önemli. (ilk 3.2ye geçtiğimde telefon proximity sensör kalibrasyonu yapmama izin vermemişti ne hikmetse. Ama bu sefer resetledim rom yükledikten sonra hiç problemim yok.)Şuan için çok memnunum.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bende şarjın çok hızlı tüketilmesinden ayrıca dokunmatik tepkisizliğinden yakınıyorum açıkçası. Mesela telefon düz bir zemindeyken ekranda sıfır tepki var. Elimi hiç bir şekilde algılamıyor. Masa üstünde duran ve çalan telefonu ekranı kaydırarak açamıyorum bile. Bir önceki telefonum Redmi Note 6 PRO idi. İnanın ondan kat ve kat daha memnundum. Şuan için telefona hard reset atmamımı önerirsiniz ? Yoksa 10.2.7.0 a dönüp mü hard reset atmalıyım ? Birde içerisinde yüklü olan uygulamaları tekrar tekrar yeniden yüklemek ile vakit kaybetmemek adına nasıl yedekleyebilirim ? Normalde micloud yüklü fakat uygulama yedeği alamıyorum galiba. Baktım ama göremedim. Tavsiyelerinizi önemle bekliyorum. Telefonu daha stabil, hızlı ve kullanılabilir hale getirebilmem için şu an ne yapmam gerekir ?

recnut91

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
reco
Cihazım
r7
Konular
4
Ben mi clouda yedekliyorum. Tekrar geri döndüğümde uygulamalarım yükleniyor. Bence 3.2 de reset atıp 1 hafta kullanın

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Tahminimce çıkalı henüz 2 ay olduğu için beta daha başlamadı. Stabil versiyonu bile hatalar içerebilir, zamanla başlarlar diye düşünüyorum.

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Merhaba, en stabil sıkıntısız, şarj süresi ve hız olarak tavsiye ettiğiniz rom hangisidir ?

Şuan 10.3.2.0 kullanıyorum dönmek için bir rom arıyorum. Bu arada 10.3.2.0'dan farklı bir güncellemeye dönmek için recovery olan linkimi kullanmam gerekiyor ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Yeter artik beta gelsin sebeke cok gec geliyo bikkinlik getirdi

Mesko