Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
bootloader kilidi açıksa evet ama fastboot versiyon olması lazım. siz hangisi için sordunuz?
Bootloader açık. Anladığım kadarıyla tgz olan global rom dosyası ile yükleme yapmamda sakınca yok sanırım.

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Bootloader açık. Anladığım kadarıyla tgz olan global rom dosyası ile yükleme yapmamda sakınca yok sanırım.
BL açıksa evet sorun olmaz. Ama tgz uzantılı en son v10.2.7.0 var. İsterseniz tgz uzantılı v10.2.7.0 kurun. Üzerine en son global sürüm olan V10.3.5.0 versiyonu ota/recovery üzerinden kurun. Veyahut tgz uzantılısının çıkmasını bekleyebilirsiniz. :)

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
BL açıksa evet sorun olmaz. Ama tgz uzantılı en son v10.2.7.0 var. İsterseniz tgz uzantılı v10.2.7.0 kurun. Üzerine en son global sürüm olan V10.3.5.0 versiyonu ota/recovery üzerinden kurun. Veyahut tgz uzantılısının çıkmasını bekleyebilirsiniz. :)
Bl kilidinin açık olup olmadığını nasıl anlarız, önceki modellerde mi yazan açılış ekranı altında yazıyordu, ancak bu modelde redmi yazılı açılıyor ve altta unlocked yazmıyor. Kilit açık değil mi?

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Bl kilidinin açık olup olmadığını nasıl anlarız, önceki modellerde mi yazan açılış ekranı altında yazıyordu, ancak bu modelde redmi yazılı açılıyor ve altta unlocked yazmıyor. Kilit açık değil mi?
Geliştirici seçeneklerini aktif ederseniz şayet, "mi kilit açma durumu" diye birşey var. Oradan anlarsınız açıksa zaten.

Son düzenleme:

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Çok teşekkürler.

Üst Alt