Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Merhaba, global romdan Avrupa romuna geçmek için dosyayı indirip yüklesem verilerim gider mi?

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
10.3.5 güncellemesi ile batarya süresinde bir iyileşme gözlemledim. Beklentiniz yüksek olmasın yinede çünkü her kullanıcının kullanımı yüklediği uygulamalar çektiği video, fotoğraf sayısı farklıdır. Dokunma tepki süreleri uygulama geçişleri anlık saliyesinde açıyor. Ben çok memnunum çünkü benim beklentilerimi karşılıyor iyi ki almışım doğru kararı vermişim dedim 2. Haftanın sonunda.

Yahya09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Resmi note 7
Konular
6
Arkadaşlar selam,10.3.5. sürümündeyim.
Cevapsız çağrılar kilit ekranına bildirim olarak düşmüyor.Kilidi açınca bildirimi geliyor sizde de öyle mi ? Var mı bir çözümü bunun acaba ?

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
Arkadaşlar selam,10.3.5. sürümündeyim.
Cevapsız çağrılar kilit ekranına bildirim olarak düşmüyor.Kilidi açınca bildirimi geliyor sizde de öyle mi ? Var mı bir çözümü bunun acaba ?
Tema kullanıyormusun yoksa kendi arayüzünümü kullanıyorsun ben kendi arayüzü kullanıyorum kilit ekranına geliyor bildirimler.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahya09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Resmi note 7
Konular
6
Tema kullanıyormusun yoksa kendi arayüzünümü kullanıyorsun ben kendi arayüzü kullanıyorum kilit ekranına geliyor bildirimler.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok hocam kullanmıyorum tema,normal bildirimlerde sıkıntı yok sadece cevapsız aramalar görünmüyor

ertmo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Global 10.3.5 var bende. EU Rom'u çok methediyorlar ona geçmeyi düşünüyorum. EU Rom'un en stabil versiyonu hangisidir ve resmi olduğu için garantiyi bozmaz sanıyorum?

EDİT: Bilmeyenler için söyleyeyim BL kilidini açmamız gerektiği için garanti bozuluyormuş ancak BL kilidini tekrar kapatmak için yollar da varmış. Telefonu daha yeni aldığım için ben o riski almayacağım şimdilik.

Son düzenleme:

scavator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sca
Cihazım
Not3
Konular
1
Tr hangi romlarda var