Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ben gerçekten bizim insanımızı anlayamıyorum ya 13 sayfa yorum yapılmış hala roma nasıldır iyimidir referans olan varmı tarzı yorumlar geliyor birde konuya detaylıca kurulum talimatlarını yazmışım nasıl yüklemeliyim data system silsem yeterlimidir yazılıyor aynen yeterlidir hatta hiç zahmet etme dümdüz üzerine kur gitsin.
Gerçekten bu kadar üşengeç olmayın 5-6 kişi bir araya gelip bu rom için günlerce uğraşıyor bende bu konuyu açmak için yarım saatimi harcamıştım mesela.
Sizlerde biraz zamanınızı ayırıp yorumları okuyabilirsiniz ve kendiniz yükleyip deneyimlersiniz emek harcamadan çaba sarfetmeden başkalarının ağzından çıkıcak lafı bekleyerek hiç bi yere varılmaz.
Bekliyosunuzki birisi gelsin bana romu öv öv bitiremesin beni ikna etsinde öyle harekete geçeyim.
Valla yöneticilere modlara allah sabır versin gerçekten çok sabırlılar.
Yüklemeyin leş gibi rom zamanınıza yazık!

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
Bunu daha güzel bir dille söyleyebilirdin kardeşim ;yorumları okumanız bakmanız yarariniza olacaktır vs acemi olanlar ise bir iki üç yorum yapa yapa anlayana kadar zaten yorum yapar durur tatmin olana kadar. Tabi bu yorumundan sonra yapmaz o ayrı konu :) Kardeş bu kadar sivri dilli olmana gerek yok eğer ki bir yerde severek bir işi yapmıyorsan ve heleki sabır etmiyor isen bu paylaşımı yapmana gerek yoktu hatta sil konuyu cvb veremeyecek ve sabır etmeyecek isen yanlış anlama senin için güzel olanı söylüyorum güzel kardeşim. Çünkü daha yorum gelecektir ve merak edilenleri bilinmeyen yönleri soracaklardir farklı farklı

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bunu daha güzel bir dille söyleyebilirdin kardeşim ;yorumları okumanız bakmanız yarariniza olacaktır vs acemi olanlar ise bir iki üç yorum yapa yapa anlayana kadar zaten yorum yapar durur tatmin olana kadar. Tabi bu yorumundan sonra yapmaz o ayrı konu :) Kardeş bu kadar sivri dilli olmana gerek yok eğer ki bir yerde severek bir işi yapmıyorsan ve heleki sabır etmiyor isen bu paylaşımı yapmana gerek yoktu hatta sil konuyu cvb veremeyecek ve sabır etmeyecek isen yanlış anlama senin için güzel olanı söylüyorum güzel kardeşim. Çünkü daha yorum gelecektir ve merak edilenleri bilinmeyen yönleri soracaklardir farklı farklı
Üstteki yaptığım yorum hem bu konu için hemde forumda genelde insanların tutumu böyle olduğu içindi kimse okuma araştırma zahmetinde bulunmuyor.
merak edilen bilinmeyen yönler dediğiniz romun nasıl kurulucağımı konuda yazıyor. rom hakkında olumlu yada olumsuz yorumlar yine konuda yazıyor.
Forumda bilenler görenler farkındadır severek üşenmeden bi çok insana yardımda ediyorum merak ettiği aklına takıldığı konuya cevapta veriyorum.
Bunu adminler modlar dile getirmeye çekinir ama ben normal bir üye olarak bazı şeyleri dobra bi şekilde söylemek istedim.

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
Haklı olabilirsin ama maalesef bu düzen hep böyle devam edecek güzel kardeşim :) rom yüklemenin rom araştırmanın güzel yanıdır bu, belki sorduğu soru vardır öncesinde hatta cevabı da vardır. Ama emin olmak ister bu da hakkıdır ve her insan farklıdır sonuçta teli bilmeden basit bir hata ile kullanılamaz hale de getirebilir. Bu yüzden Sorumluluk sana ait diyip şahsına evet adımlar da budur der kolaylıklar dileriz :)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Haklı olabilirsin ama maalesef bu düzen hep böyle devam edecek güzel kardeşim :) rom yüklemenin rom araştırmanın güzel yanıdır bu, belki sorduğu soru vardır öncesinde hatta cevabı da vardır. Ama emin olmak ister bu da hakkıdır ve her insan farklıdır sonuçta teli bilmeden basit bir hata ile kullanılamaz hale de getirebilir. Bu yüzden Sorumluluk sana ait diyip şahsına evet adımlar da budur der kolaylıklar dileriz :)
Haklısınız hocam bu düzen böyle devam eder. yorum yapılsın tabiki eleştiride yapılsın yükleyipte şunun şurası olmamış burası eksik demek herkesin hakkı fakat yüklemeden öncede konuda nasıl kurulucağı yazıyor 12 13 sayfa yorum yapılmış bi bakayım insanlar ne demiş diye bakabilir herkes bu benim tuafıma gidiyor işte.
kurulum talimatlarına göre yükleme yapıldığında %100 rahat olabilir herkes hiç bi sorun çıkmaz note 6 pro brick etmekte zordur imeide silinmez bu bilgiyide eklemiş olayım.
İyi forumlar hocam :)

blg0044

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
8
2 gün oldu yükleyeli, Rom gayet akıcı ve sade fakat pil tüketimi biraz fazla gibi geldi bana. Oyun falan da oynamıyorum ama eski roma göre hızlı tükeniyor pil.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
2 gün oldu yükleyeli, Rom gayet akıcı ve sade fakat pil tüketimi biraz fazla gibi geldi bana. Oyun falan da oynamıyorum ama eski roma göre hızlı tükeniyor pil.
Hocam aslında global stock roma yakın pil ömrü fakat miui romunda gibi agresif şekilde arkaplan uygulamalarını kapatmıyor stock romda yerleşik güvenlik uygulaması ve xiaominin pil tasarrufu daha katı çalışıyor
Pil tüketimi bende şu şekilde.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
Sekiz saat iyi fena değil yüzde 20 de baz alırsak 9 veriyor diyebiliriz. Pil için arka plan durdursun isteyenler hibernation uygulaması tavsiye ederim Bi ihtimal faydası olur

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Sekiz saat iyi fena değil yüzde 20 de baz alırsak 9 veriyor diyebiliriz. Pil için arka plan durdursun isteyenler hibernation uygulaması tavsiye ederim Bi ihtimal faydası olur
Evet hocam ama bu süreler herkeste değişiklik gösterebilir hattın çekim gücü mobil veri kullanımı ne kadar uygulama yüklü olduğu vs. üstteki ekran görüntüsü full wifi hiç oyun oynamıyorum ve hattım iyi çekiyor 9 tane uygulama yükledim marketten sadece.
bazen 1 gün bekleme süresi 8 saat ekran süresi alıyorum bazen 2 gün bekleme süresi 7 saat ekran süresi alıyorum pil ömrü kullanıma senaryoya göre çok değişken ya.
Birde isteyen programsız x uygulamanın bilgilerine girip pil bölümünden arka plan kısıtlaması yapabilir ama bildirim gelen mesajlaşma sosyal medya uygulamalarına tavsiye etmem.

Üst Alt