Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam GFX tool çalışmadı PUBG için android 11 olduğu için galiba sizde de öyle mi öyleyse alternatif var mıdır acaba?
Modül var pubg 90fps modülü. Onu kurun hem ban man riski de yok config olmadığı için.

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Modül var pubg 90fps modülü. Onu kurun hem ban man riski de yok config olmadığı için.
Root gerekli diyor şu an sadece strix kernel ve bu romun adımlarını gerçekleştirdim root atmış sayılıyor muyum?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Root gerekli diyor şu an sadece strix kernel ve bu romun adımlarını gerçekleştirdim root atmış sayılıyor muyum?
Bu linkten magisk indirin apkyı yükledikten sonra yüklediğiniz "Magisk-v23.0.apk" sonundaki apk yazısını "Magisk-v23.0.zip" olarak değiştirip twrpden yükleyin cihazınız rootlu olucaktır son olarak strix kernel tekrar yükleyin twrpden.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bu rom a miui kamera ve galeri eklenmesi mümkün mü acaba?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu rom a miui kamera ve galeri eklenmesi mümkün mü acaba?
Bazı aosp romlarda miui kamera vardı sonradan kaldırıyor geliştiriciler aosp romda sağlıklı çalışmıyor yarım yamalak yani miui galeri çalışmaz zaten hocam aosp romda Google fotoğraflar ve cihaza uygun gcam kullanılır şuan ben dotos 5.1.1 romdayim görsel olarak çok güzel olmuş mystic kernel 6.3 son sürümü kurdum 1 gündür kullanıyorum şuan çok memnunum.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bazı aosp romlarda miui kamera vardı sonradan kaldırıyor geliştiriciler aosp romda sağlıklı çalışmıyor yarım yamalak yani miui galeri çalışmaz zaten hocam aosp romda Google fotoğraflar ve cihaza uygun gcam kullanılır şuan ben dotos 5.1.1 romdayim görsel olarak çok güzel olmuş mystic kernel 6.3 son sürümü kurdum 1 gündür kullanıyorum şuan çok memnunum.
Hocam açıkçası Google fotoğraflar bana çok sade ve işlevsiz geliyor, sırf bu yüzden Aosp romları kullanmaktan uzak duruyorum lakin denemek istedim, dotos roma bakayım o zaman teşekkürler

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam açıkçası Google fotoğraflar bana çok sade ve işlevsiz geliyor, sırf bu yüzden Aosp romları kullanmaktan uzak duruyorum lakin denemek istedim, dotos roma bakayım o zaman teşekkürler
Yapacak bişey yok malesef bu telefon şuan öldü zaten stock rom eu rom kasıyor eski yavaş hantal bi cihaz oldu şuan 5 ay daha idare edicem sonra yeni cihaza geçicem bende şuan kullanılabilecek sadece pixel rom, dotos 5.1.1 rom, rog edition miui 12.6 final rom var.

Üst Alt