Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Bu konudan 22.06.2019 olanı indirin. Diğerlerinden çok daha iyi çekiyor. Gcam7 kurdum düşük ışıkta aşırı pixellenmeler vardı ee zaten normal kamera da böyle çekiyor ne farkı kaldı:D Dediğimi indirip kurun isterseniz 7 veya farklı sürüm yükleyerek karşılaştırın :) Bu arada kendi kendine kapanması bataryadan olabilir. Bu romda da devam ederse bataryadır.

Hocam 22.06.2019 sürümünü kurarım ama bu rom android 10 yine de kurayım mı sorun çıkmasın.. Telefon eşimin valla sorun çıkarsa dırdırıyla uğraşmamayım :)

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam 22.06.2019 sürümünü kurarım ama bu rom android 10 yine de kurayım mı sorun çıkmasın.. Telefon eşimin valla sorun çıkarsa dırdırıyla uğraşmamayım :)
Hocam hiçbir sıkıntı çıkmaz apk yani uygulama bu sonuçta. En fazla uygulama çalışmaz durduruldu hatası verir kaldır dersiniz gider :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzun zamandır kullandığım bir rom konusunu açmak istedim fırsat bulamadım aosp rom pek seven yok sanırım
Akıcılık Sadelik konusunda harika bir rom buna alıştıktan sonra miu geri dönmezsiniz :)
teşekkürler paylaşım için
Oyun oynuyor musunuz ? Oynuyorsanız oyun performansı nasıl hocam? Benim için önemli:)

Son düzenleme:

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Hocam hiçbir sıkıntı çıkmaz apk yani uygulama bu sonuçta. En fazla uygulama çalışmaz durduruldu hatası verir kaldır dersiniz gider :D

Oyun oynuyor musunuz ? Oynuyorsanız oyun performansı nasıl hocam? Benim için önemli:)
Oyun için ve genel performans anlaminda aosp romlar her zaman daha iyidir, kernel olayi da var tabi ekstra olarak isteyene, yabancı telegram gruplarinda detaylı gorebilirsiniz.Ayrica bu rom dışında evo x de tavsiye ederim o da gayet stabil ve güzel bir rom ben şahsen onu kullanıyorum

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Oyun için ve genel performans anlaminda aosp romlar her zaman daha iyidir, kernel olayi da var tabi ekstra olarak isteyene, yabancı telegram gruplarinda detaylı gorebilirsiniz.Ayrica bu rom dışında evo x de tavsiye ederim o da gayet stabil ve güzel bir rom ben şahsen onu kullanıyorum
Evo x romu denemedim ama hiç iyi yorumlar görmedim güncel sürümünde bootloop ve kamera hataları varmış. sanırım ne kadar özelleştirme değişiklik yapılırsa o kadar hata barındırıyo. paylaştığım rom oldukça sade tutulmuş çok aşırıya kaçılmamış özelleştirme kısmında.
kernel kullanımını tavsiye etmiyorum kullanmayın kullandırtmayın hocam cihaza başlı başına zarar üstelik hatasız çalışan romda sorun çıkmasına neden oluyo hiç beklenmedik yerlerde özellikle kamera ve sosyal medyada sesli görüntülü aramalarda cihazın restart yemesine yada bootloop olmasına sebebiyet veriyor hocam.

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Evo x romu denemedim ama hiç iyi yorumlar görmedim güncel sürümünde bootloop ve kamera hataları varmış. sanırım ne kadar özelleştirme değişiklik yapılırsa o kadar hata barındırıyo. paylaştığım rom oldukça sade tutulmuş çok aşırıya kaçılmamış özelleştirme kısmında.
kernel kullanımını tavsiye etmiyorum kullanmayın kullandırtmayın hocam cihaza başlı başına zarar üstelik hatasız çalışan romda sorun çıkmasına neden oluyo hiç beklenmedik yerlerde özellikle kamera ve sosyal medyada sesli görüntülü aramalarda cihazın restart yemesine yada bootloop olmasına sebebiyet veriyor hocam.
Dogrudur bende kernel kullanmıyorum.Ama oyun için kullananlar çok oluyor telegramdan gördüğüm kadarıyla, riski vardır tabi.Evo xi de ben 2 3 haftadır günlük kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim

Dogrudur bende kernel kullanmıyorum.Ama oyun için kullananlar çok oluyor telegramdan gördüğüm kadarıyla, riski vardır tabi.Evo xi de ben 2 3 haftadır günlük kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim
Bir de bilmeyenler için aospda genellikle resmi firmwareyi de flashlamamizi tavsiye ediyorlar nedenini bilmiyorum herhalde daha stabil olduğu için.Romu boot ettikten sonra
Burdan indirip flashlayabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Eu stabili görün siz :D Boot ekranında kalıyor zorla restart atıyorum ses kısma güç ile öyle açılıyor. Yerli yersiz ısınma mevcut (hava ile alakasız) geceleri soğuk yine kendi kendine ısınıyor. Güç tuşu çalışmıyor magiskten restart diyorum anca düzeliyor. Wifi bugda kalıyor. Pubgm yükledim aman yarabbim bu ne kasma. Ben hiç böyle kastigini görmedim ya. Eu benim gözümde koskoca bir "-" Bu yüzden bu romdan tırstım biraz oyun konusunda, daha cevap alamadım oyunl ilgili :) Kernelsiz peformans vermesi lazım yoksa olmaaaz :)

1 hafta iyiydi kullanınca döküldü rom :D

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Eu stabili görün siz :D Boot ekranında kalıyor zorla restart atıyorum ses kısma güç ile öyle açılıyor. Yerli yersiz ısınma mevcut (hava ile alakasız) geceleri soğuk yine kendi kendine ısınıyor. Güç tuşu çalışmıyor magiskten restart diyorum anca düzeliyor. Wifi bugda kalıyor. Pubgm yükledim aman yarabbim bu ne kasma. Ben hiç böyle kastigini görmedim ya. Eu benim gözümde koskoca bir "-" Bu yüzden bu romdan tırstım biraz oyun konusunda, daha cevap alamadım oyunl ilgili :) Kernelsiz peformans vermesi lazım yoksa olmaaaz :)
Miui tabanlı romda kernel kullanmak pek mantıklı değil zaten hocam en çok sorun onda çıkar. aosp romlar daha müsait oluyor kernela ama zaten hızlı ve stabil çalışıyoken çok gereksiz bi kısır döngüye sokuyor cihazı kernel > ısınma > performans kaybı.
Bu romdan tırsmanıza gerek yok hocam ya miui rom çok başka aosp romlar çok başka şeyler yükleyip deneyin eğer oyun konusunda sorun çıkarıyosa demekki bu cihazda oyun oynanmaz.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
İndirme linki güncellendi 2020-06-14 tarihli yeni sürüm eklendi.
Daha önce indirip yükleyenlere ota üzerinden güncelleme gözükücektir
Changelog bulamadığım için konuya ekleyemedim.

Son düzenleme:

blg0044

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
8
İndirme linki güncellendi 2020-06-14 tarihli yeni sürüm eklendi.
Daha önce indirip yükleyenlere ota üzerinden güncelleme gözükücektir
Changelog bulamadığım için konuya ekleyemedim.
Merhabalar. MİUİ 12 gelene kadar bu romu denemeyi düşünüyorum fakat ben telefonu tam ekran kullanıyorum, Bu romda Tam Ekran desteği var mı acaba ?

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Merhabalar. MİUİ 12 gelene kadar bu romu denemeyi düşünüyorum fakat ben telefonu tam ekran kullanıyorum, Bu romda Tam Ekran desteği var mı acaba ?
var evet bende tam ekran kullanıyorum alttaki tuşlar rahatsız edici bana göre :)

Üst Alt