MIUI 11 Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v11 V9.9.24 [9.0 Pie] Beta Rom [Port Rom]

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Aslında bölüm sorumlusu konuyu düzenleyebilir serhat.yldz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

anladim saglik olsun, ayrica ilgilenip cevap yazdiginiz icin tesekkur ederim. Simdi indiriyorum umarim bu Turkcedir. Aslinda xiaominin bize buyuk bi ayibi bu asil ozuru onlarin dilemesi lazim.

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
anladim saglik olsun, ayrica ilgilenip cevap yazdiginiz icin tesekkur ederim. Simdi indiriyorum umarim bu Turkcedir. Aslinda xiaominin bize buyuk bi ayibi bu asil ozuru onlarin dilemesi lazim.

Ek dosyaları da verdim hocam, indirip yükleyin. Bu videoda ki eleman anlatıyor. Nasıl olacağını.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Ek dosyaları da verdim hocam, indirip yükleyin. Bu videoda ki eleman anlatıyor. Nasıl olacağını.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
sırf meraktan yükledim kullanılabilir sıkıntı yok gibi sorun arka kamera tam ekran yaptığında olmuyor mesaj geldiğinde çentikte kalıyor bir kısmı şarj konusunda çok kurcaladım emin değilim ama pil tasarrufda ultra pil tasarrufu var :) güzelmiş beğendim eu rom olmasından kaynalı zaten her dil mevcut google play de zaten sıkıntı yok

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
sırf meraktan yükledim kullanılabilir sıkıntı yok gibi sorun arka kamera tam ekran yaptığında olmuyor mesaj geldiğinde çentikte kalıyor bir kısmı şarj konusunda çok kurcaladım emin değilim ama pil tasarrufda ultra pil tasarrufu var :) güzelmiş beğendim eu rom olmasından kaynalı zaten her dil mevcut google play de zaten sıkıntı yok

Bu bir başlangıç hocam, artık git gide iyileşecek bu rom. Yabancı arkadaşlar çalışıyorlar. Beta her hafta portlanmasa bile, stabil rom gelene kadar idare ederiz.

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
Guncelleme geldi