Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Masik P [Premium] - [MIUI v10 • V9.4.25] Custom Rom

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
Merhaba arkadaşlar bildirimler nasiil şuan eu 10.3.3 var sorunsuz bildirimler özellikle WhatsApp sorun yok ise kurucam

onur.ozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi Redmi Note 5
Konular
0
Whatsapp, sahibinden, letgo vs bildirim trafiği nasıl arkadaşlar. Sıkıntı var mı hiç? Daha sonradan uygulamayı açınca gelmesin de bildirimler. Stokta bunu yaşıyorum şu an. Bir diğer sorum da batarya nasıl, orjinal stok rom'a göre, yorumlara göre, sizin kullanım deneyimlerinize göre romu kuracam teşekkürler. serhat.yldz hocam sen hangi romu kullanıyordun bu arada?

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
kendim sordum kendim cevaplayayım bildirim sorunu yok üstelik mi globe bildirim eki gibi bildirimler ayarlanabiliyor batarya da iyi sevdim

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Revelation os yükleyin bunlarla zaman ksybetmeyin boşuna

neksin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysi
Cihazım
note6 pro
Konular
2
ZIP file is corrupt
rom dosyasını yüklerken bu hatayı alıyorum dosya mı bozuk inmiş hocam
Düzeltme: olurda bu hatayı alırsanız ya zip dosyası hatalı eksik inmiştir ya da sd kartınız düşük yazma ve okuyordur kendi hafızasına atıp deneyince oldu

Son düzenleme:

neksin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysi
Cihazım
note6 pro
Konular
2
gece gece kafayı yedirtti bu rom bana tam herşeyi halettim derken tekrar hata veriyor biryerlerden. şimdide aroma yüklme ekranı gelir next diyip kuruluma geçiyorum . yüzde 60 lara gelince kulumdan çıkıp kendini başlatyor tel, yeni boot animasyonunda bekliyorum bi 10 dakika sonra restart atıp tekrar trwp ye giriyor.. tel açılmıyor

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
gece gece kafayı yedirtti bu rom bana tam herşeyi halettim derken tekrar hata veriyor biryerlerden. şimdide aroma yüklme ekranı gelir next diyip kuruluma geçiyorum . yüzde 60 lara gelince kulumdan çıkıp kendini başlatyor tel, yeni boot animasyonunda bekliyorum bi 10 dakika sonra restart atıp tekrar trwp ye giriyor.. tel açılmıyor
Hocam ilginç bir durum olmuş sizinki, hangi twrp yüklü son sürüm twrp kullanmanızıbtavsiye ederim, twrpden kaynaklı olabilir

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
stock kamera portre çekim modunda resim çekince durduruldu hatası vermeye başladı maalesef bu arada gcam de yüklü.

Üst Alt