Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Masik P [Premium] - [MIUI v10 • V9.4.25] Custom Rom

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam konudaki beta rom dosyası 65mb gibi birşey. Normal mi, yoksa dosyada eksiklik mi var. Normalde rom dosyaları 1.7 gb falan oluyor. Ben 9.4.15 beta romdan masiki kurmak istiyorum. Bahsettiğiniz adımları uygulamak yeterli mi, mesela mi hesabından çıkmak falan önemli mi yükleme aşamasında.
Hocam o 65 mb dediğiniz dosya Firmware. Yani Romdan önce yuklenmesi gereken dosya, Rom linkleri bi üstteki

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Orjinal temasının ram kullanımı çok iyi miui pro da 1.1 GBları görürken bunda 1.4/ 1.5 GB ları görüyorum.
Masik P Romu sade ve gereksiz uygulamaların olmadığı bir Rom, arkaplandaki çalışan sistem uygulamaları belki rami çok dolduruyordur, iyice incelemedim

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
Her zaman her daim masik keşfedilmeyi bekleyen bir ROM tüm miuiciler için. Deneyin farkı görün

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
hi-fi ses motorunda hangisini secmem gerek ? en iyisi hangisidir kullanan var mı ?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
hi-fi ses motorunda hangisini secmem gerek ? en iyisi hangisidir kullanan var mı ?
Eğer Miui arayüzlü bir romda iseniz Miui olanı seçmeniz gerek, aosp bir romda iseniz aosp olanı seçmeniz gerek

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
Eğer Miui arayüzlü bir romda iseniz Miui olanı seçmeniz gerek, aosp bir romda iseniz aosp olanı seçmeniz gerek
Masik kullanıyorum miu arayüzüne sahip 4 5 tane farklı modlar var en iyisi hangisi olduğunu bilmiyorum

Üst Alt