Yardım Xiaomi redmi note 5

yagmurca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yagmur
Cihazım
yok
Konular
1
note5 4/64 modelini kullaniyorum Bin liraya kadikoyden sifir kutulu aldim bu fiyata bu ozelliklerde baska yok telefonun herseyi cok guzel tek bir problemi var ghostscreen bu hata harici herseyi mukemmel ona gore dusun al ben iyiki almisim diyorum
Peki ghostscreen dediginiz hep oluyormu cihazlarda.yada sonradan mi olusuyor .kullanima engel mi.cozumu varmi tamir vs..birde cihazi aldiginizda and 8 ile mi acildi.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neocasarea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
note5pro
Konular
1
benim umrumda bile degil ekranda bir onceki kullandigin uygulamanin izleri kalyiyor sonra geciyor

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Redmi note 5 pro almayın alanlar memnun değil. Redmi note 6 pro çok daha iyi çok bi fiyat farkıda yok
Temmuz ayında aldım ve oldukça memnunum. Adana sıcağında işlemcisine overclock yaptım, defalarca düşürdüm, rom -kernel manyagı yaptım.
Taş gibi hala.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cogu yerde ozellikleri yazarken and 7.1.2 isletim sistem versiyonu gorunuyor.yukseltilebilir olarakta and 8.1 yaziyor...o kadar inceleme videosu izledim hala tam olarak anlamis degiligim.

Kutudan bir çoğumuzun oreo olarak çıktı. Kutudan neyle çıktığı çokda önemli değil ,zira 1 ay içinde pie güncellemesi alacak

redmi note 6 tercih etmezseniz buda oldukça güçlü cihazdır

yagmurca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yagmur
Cihazım
yok
Konular
1
1500 liraya xiaomi tr garantili satiliyor suanda ,ithalatcida ayni fiyata asagi yukari..bu fiyata baska oneriniz varmi ayni ozelliklerde yoksa bu cihazdan vazgecmeyeyim mi

neocasarea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
note5pro
Konular
1
ben centikli ekran sevmiyorum o yuzden not 6 almadim gerekte yok zaten.. note5 guzel telefon ne donma ne kasma batarya cok iyi

yagmurca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yagmur
Cihazım
yok
Konular
1
Suanda trendyol uzerinde guncel dijital tarafindan 3 32 lik mavi olani 1299..sizce guvenilirmidir ne dersiniz..burdan sonraki en yakin fiyat 1449 tr garantili siyah. ..4 64luk olani amazon uzerinden ygz teknoloji sagliyor 1588 fiyati... hic duymadigim firmalar guncel dijital ve ygz teknoloji..bu firmlar hakkinda bilginiz varsa size zahmet yardimci olurmusunuz

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Suanda trendyol uzerinde guncel dijital tarafindan 3 32 lik mavi olani 1299..sizce guvenilirmidir ne dersiniz..burdan sonraki en yakin fiyat 1449 tr garantili siyah. ..4 64luk olani amazon uzerinden ygz teknoloji sagliyor 1588 fiyati... hic duymadigim firmalar guncel dijital ve ygz teknoloji..bu firmlar hakkinda bilginiz varsa size zahmet yardimci olurmusunuz

Sahibinden. Comda 1100tl ile 960tl arası garantisiz imei çakılı bence onlardan almak mantıklı

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Onlara guvenemiyorum ya.yoksa fiyat olarak iyiler.

Hocam hangi şehirdeyseniz orada satanlar vardır muhakkak güvendiğinizden alın ben onlardan aldım aldığım kişi sık sık soruyor sorunun var mı diye

yagmurca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yagmur
Cihazım
yok
Konular
1
Hocam hangi şehirdeyseniz orada satanlar vardır muhakkak güvendiğinizden alın ben onlardan aldım aldığım kişi sık sık soruyor sorunun var mı diye
Kirikkale. Burda normal satan bile yok.kucuk bi sehir. Aradik ama bulamadik.

Üst Alt