Yardım Xiaomi redmi note 5

yagmurca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yagmur
Cihazım
yok
Konular
1
Xiaomi redmi note 5 modelini alacagim.yardimci olacak birileri varmidir acaba? Aslinda renk olarakta karaarsizim.siyah mi mavi mi? Mavide on yuz beyaz oldugundan ince cerceve ve on kamera vs goze batarmi?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Xiaomi redmi note 5 modelini alacagim.yardimci olacak birileri varmidir acaba? Aslinda renk olarakta karaarsizim.siyah mi mavi mi? Mavide on yuz beyaz oldugundan ince cerceve ve on kamera vs goze batarmi?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ayni model değil ama yardımcı olacaksa bende mavi renk ve beyaz önü olan redmi 5 plus var gayet şık duruyor sırıtmıyor

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Redmi note 5 pro almayın alanlar memnun değil. Redmi note 6 pro çok daha iyi çok bi fiyat farkıda yok

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Redmi note 5 pro almayın alanlar memnun değil. Redmi note 6 pro çok daha iyi çok bi fiyat farkıda yok
Alanlara sordunuz mu? :D Ben 7 aydır redmi note5den memnun olmayan görmedim. Ama note6 nın yazılım sorunlarından bezmiş onlarca insan gördüm :) Aralarında çentikten başka da bi fark yok. Şahsen note 6 yerine note5 tercih eder ve öneririm.
Renk olarak ön yüzü beyaz olan telefonları sevmediğim için siyah tercih ettim. Alırken kırmızı rengi olsaydı onu almak isterdim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

Note 5 Pro çok güzel bir cihaz. Ben zamanında çok severek kullandım. Sadece bazılarında ghost sorunu çıkabiliyor panel kaynaklı. Eğer ghost çıkmazsa gerçekten hiçbir şekilde üzmeyen bir cihaz.

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Note 5 Pro çok güzel bir cihaz. Ben zamanında çok severek kullandım. Sadece bazılarında ghost sorunu çıkabiliyor panel kaynaklı. Eğer ghost çıkmazsa gerçekten hiçbir şekilde üzmeyen bir cihaz.
Çevremde Note 5 pro yüzünden telefonlardan soğuyan bir kaç kişi var. Geneli aynı sorun ekran sararıyor, ghost screen oluyor takılıyor donuyor vb. Garantisi olanlar garantiye gönderiyor 1 2 ay iyi sonra yine aynı sorun tekrar başlıyor. Kısır döngü gibi olmuş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Alanlara sordunuz mu? :D Ben 7 aydır redmi note5den memnun olmayan görmedim. Ama note6 nın yazılım sorunlarından bezmiş onlarca insan gördüm :) Aralarında çentikten başka da bi fark yok. Şahsen note 6 yerine note5 tercih eder ve öneririm.
Renk olarak ön yüzü beyaz olan telefonları sevmediğim için siyah tercih ettim. Alırken kırmızı rengi olsaydı onu almak isterdim.
Çevremde Note 5 pro yüzünden telefonlardan soğuyan bir kaç kişi var. Geneli aynı sorun ekran sararıyor, ghost screen oluyor takılıyor donuyor vb. Garantisi olanlar garantiye gönderiyor 1 2 ay iyi sonra yine aynı sorun tekrar başlıyor. Kısır döngü gibi olmuş

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlginç
Ben ve abim 7 aydır kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık. Forumlarda da tek tük görmüşümdür ghost screen sorununu. Sararma sorununu da görüp görmediğimi hatırlamıyorum bile.:)

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
İlginç
Ben ve abim 7 aydır kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık. Forumlarda da tek tük görmüşümdür ghost screen sorununu. Sararma sorununu da görüp görmediğimi hatırlamıyorum bile.:)
Ben bu tür sorunları Redmi note 6 pro ile yaşamadım. Ayrıca büyük ekran seviyorum ve Redmi note 6 pro çok daha büyük

Üst Alt