İnceleme Xiaomi Redmi Note 5 Pro

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Hocam bu telefonu alacağım da ilanda redmi note 5 yazıyor ama işlemcisi, kamersa redmi note 5 pro ? ülkelere göre mi değişiyor isimlendirme, yanlış bir cihaz almayayım da. note 5 pro istiyorum.

Direk satıcı ile iletişime geçin isterseniz hocam. Cihaz üzerindeki bilgilere bakıp daha net bilgi verecektir size :)

deniz123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
deniz
Cihazım
lgl90 d405
Konular
0
Redmi 5 pro Türkiye'ye gelmesse yazık olur, fiyatı belli bir sınırı geçmedikçe tam aradığım telefon.

gizemeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gizem
Cihazım
RedmNote5pro
Meslek
Psikolog
Konular
3
Merhaba arkadaşlar dün Redmi Note 5 Pro cihazımı teslim aldım. Eşime de Redmi 5 Plus aldık. Hepsiburada'da satışta. Sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Merhaba arkadaşlar dün Redmi Note 5 Pro cihazımı teslim aldım. Eşime de Redmi 5 Plus aldık. Hepsiburada'da satışta. Sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım.
Öncelikle hayırlı olsun,

1) note 5 pro hakkındaki ilk izlenimleriniz nedir ?
2) kemera performansı nasıl ?
3) ne kadara aldınız?

gizemeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gizem
Cihazım
RedmNote5pro
Meslek
Psikolog
Konular
3
Öncelikle hepsiburada dönüştürücü ile göndermiş, şarj sorunu yaşamadım. Mi note 3 istiyordum ancak ses çıkışının type c olması ve telefonun cam olması beni soğuttu, bu telefona yöneldim. Kasası metal, ben telefon düşüren biriyim o sebeple dayanıklı olur diye umuyorum. Sesi az diye birkaç yerde duydum ancak sesi gayet yüksek. Tasarımı güzel, İnce bir telefon. Boyutları büyük ama beni rahatsız etmedi. Kamera çok kullanma fırsatım olmadı akşam geldi henüz. 1700 tlye aldım. Güncel olması, ses çıkışının type c olmaması ve metal kasa olması sebebiyle Mi Note 3'tense bunu tercih ettim. Özellikle yeni olması ve güncel olması da önemliydi tabi.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Öncelikle hepsiburada dönüştürücü ile göndermiş, şarj sorunu yaşamadım. Mi note 3 istiyordum ancak ses çıkışının type c olması ve telefonun cam olması beni soğuttu, bu telefona yöneldim. Kasası metal, ben telefon düşüren biriyim o sebeple dayanıklı olur diye umuyorum. Sesi az diye birkaç yerde duydum ancak sesi gayet yüksek. Tasarımı güzel, İnce bir telefon. Boyutları büyük ama beni rahatsız etmedi. Kamera çok kullanma fırsatım olmadı akşam geldi henüz. 1700 tlye aldım. Güncel olması, ses çıkışının type c olmaması ve metal kasa olması sebebiyle Mi Note 3'tense bunu tercih ettim. Özellikle yeni olması ve güncel olması da önemliydi tabi.

Hayirli olsun hocam. Bende çok merak ediyorum bu cihazı, SD 636li ilk cihaz diye tanıtıldı Note5 Pro ama ülkemizde Asus Z5 bile daha erken piyasaya çıktı :) Acaba Kameralar Kaç Mp, hangi Versiyon ülkemize gelen. Malum bayagi karışacakti iş. Birçok farkli Versiyonu olmasından ötürü.

gizemeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gizem
Cihazım
RedmNote5pro
Meslek
Psikolog
Konular
3
Merhaba, versiyon konusunda bilgim yok ne yazık ki ancak snapdragon 636 ve arka kamera 12mp+5mp 2 kamera, ön kamera ise 20mp. Ancak 4,5 G'ye bağlanamıyorum.

Edit: Balkondan bağlanabildim. Redmi 5 Plus telefon aldık eşime, hattımız da aynı. O evin içinden bağlanırken ben sadece balkondan bağlanabildim. Sebebinin Band 20 olduğunu söylüyorlar.

Son düzenleme:

deniz123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
deniz
Cihazım
lgl90 d405
Konular
0
HB fiyatını anormal buldum. O fiyata SD 835'li mi 6 var. Note 5 pro'nun kamerası daha iyi, incelemeler bunu açıkça söylüyor. Ama tek başına kamerayla mi 6'yla aynı segmente girmesi mümkün değil. Saçma buldum.

gizemeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gizem
Cihazım
RedmNote5pro
Meslek
Psikolog
Konular
3
Evet Hepsiburada fiyatı yüksek ama telefon yeni çıktı. Mi 6 ilk çıktığında 2500 tlydi. İlk çıkış fiyatlarını karsilastirmak daha mantıklı bence. Ben 3 gün sonra telefon değiştiren biri olmadigim için güncel olmasına önem verdim. Beklemeyi düşünsem hem model eskiyecekti hem de dolar fırlıyor.

havlayankirpi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Sizce mi 6x mi yoksa redmi note 5 pro 6/64 mu? İkisini de aynı fiyata alabiliyorum kamera benim için önemli. Hangisini tercih etmeliyim? Teşekkürler.

Üst Alt