Rehber Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick Çözümü !

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Arkadaşlar Redmi Note 5 pro Çin model MEE7S KODLU cihaz kullaniyorum. Cihazımda Son sürüm Global stable Miui 10 kullaniyorum. Lakin temiz bir kurulum yapayim fastboot romuyla diyerek. Mi Flash Tool 2018 sürümüyle Miui 10 fastboot romunu yükleme yaptim.Tabi yukleme yaparken **clean all and lock** seceneğini de seçmişim.yukleme düzgün bir sekilde tamamlanmadi ve cihaz mi logosuna gelip kendini yeniden baslatti. İşin kısası cihaz brick oldu ve cihaz sadece fastboot moda ve cihazin orjinal recovery moduna giriyor. Kapanmiyorda.. Bu konudaki romu yuklesem duzelirmi, yardimci olurmusunuz ne yapmam lazim..

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Arkadaşlar Redmi Note 5 pro Çin model MEE7S KODLU cihaz kullaniyorum. Cihazımda Son sürüm Global stable Miui 10 kullaniyorum. Lakin temiz bir kurulum yapayim fastboot romuyla diyerek. Mi Flash Tool 2018 sürümüyle Miui 10 fastboot romunu yükleme yaptim.Tabi yukleme yaparken **clean all and lock** seceneğini de seçmişim.yukleme düzgün bir sekilde tamamlanmadi ve cihaz mi logosuna gelip kendini yeniden baslatti. İşin kısası cihaz brick oldu ve cihaz sadece fastboot moda ve cihazin orjinal recovery moduna giriyor. Kapanmiyorda.. Bu konudaki romu yuklesem duzelirmi, yardimci olurmusunuz ne yapmam lazim..

Evet düzelir. Olmazsa mesaj atın bana yardımcı olayım

yx_84

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
mi max
Konular
3
yok ne yazıkki bende telefoncuyo actırdım her yerini çizdiler yapacak birşey yok

afaruky

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Afaruk
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Ben çizmeden açtım. Gerçi epey zor oldu. Nasıl saldırmışlar ki cihaza çizerek açmışlar?

EDL moda USB kabloyla da alınıyor sanırım. Youtube'da bu kablonun yapım videoları vardı onlara bakabilirsiniz.

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Aklınızda bulunsun. Batarya konektörünü çıkartıp edl moda alın. Yoksa dosyaları yemeyebiliyor.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Evet düzelir. Olmazsa mesaj atın bana yardımcı olayım
Hocam edl moda aldım cihazı. ama **storsec.mbn** de takılı kalıyor yükleme.. saniye ilerliyor ama yüklemiyor. Diğer linteki romda ise **keymaster.mbn** de takılı kalıyor..Bilgisayarım windows 7 64 bit (İngilizce yaptım). Nasıl Çözeriz

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    85,8 KB · Görüntüleme: 44
  • 2.JPG
    2.JPG
    98,4 KB · Görüntüleme: 44

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Hocam edl moda aldım cihazı. ama **storsec.mbn** de takılı kalıyor yükleme.. saniye ilerliyor ama yüklemiyor. Diğer linteki romda ise **keymaster.mbn** de takılı kalıyor..Bilgisayarım windows 7 64 bit (İngilizce yaptım). Nasıl Çözeriz

Teamviewer verin özel mesajdan.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
arkadaşlar brickten kurtaramadım telefonu storsec.mbn de kalıyor hala. Konudaki images içine at dosyasını da indirip denedim hala aynı bu durumla karşılaşan var mı.

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
BimmerLover
merhaba hocam benim mi 5s plus cihazım edl modda kaldı fastboot moduna alıp mi flash ile basarılı bir şekilde kurmama rahmen cihaz mi yazısına gelip kendini kapatıyor kırmızı led ısıgı yaıp sönüyor durmadan dün akşam cihazın şarjı bitip kapandı be boyle oldu

Üst Alt