İnceleme Xiaomi Piston 3 Kulaklık Kutu Acilisi

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Arkadaşlar bende bu konuda bişey eklemek istiyorum
Siteyi yazmayayım birkaç parça sipariş ettim paket Çin kargosunda takıldı site yetkilileriyle irtibata geçtim mail ve chat yoluyla, bana ücreti iade edelim şeklinde beyan ettiler, hayır aynı siparişleri tekrar gönderin lütfen dedim, bu durumda birkaç siparişte stok problemi var dediler tamam sadece onları iptal edelim diğerlerini göndermelerini Rica ettim
Öyle yaptılar iptal siparişlerin ücretini iade ettiler, yaklaşık 3 hafta sürdü teslimatı PTT ile aldım aradan birkaç gün geçti kaybolan kargo da geldi onuda aldım devil~~
Şimdi bu durumda ne yapmalı
Tüm siparişler sigortalı olduğu için kulağımın üstüne yatmalı mıyım
Yoksam dürüstlük merhamet adına tekrar ödeme yapmalıyım açıkçası kararsızım :^)
Geçen sene ve bir önceki sene kargolarımda eksik ve kırık teslimatlar yapmışlardı, şeytani bir ses bunlara say diyor ama vicdanım rahat değil
Ne dersiniz ?
Niye buraya yazdım :-x nice kulaklık kullandım en son Letv kullandım mükemmeldi ama piston 3 favorim kavisli tasarımıyla inanılmaz konforlu kesinlikle tavsiye ederim clap~~
Kardeşime buna benzer bir olay meydana geldi. Malı yanlış yolladılar üzerine doğrusunu yolladılar. Kardeşim yanlışın iadesi diye sordu. Onlar da geri yollamanız daha masraflı deyip istemediler :) Karar sizin

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Siteyi yazmayayım birkaç parça sipariş ettim paket Çin kargosunda takıldı site yetkilileriyle irtibata geçtim mail ve chat yoluyla, bana ücreti iade edelim şeklinde beyan ettiler, hayır aynı siparişleri tekrar gönderin lütfen dedim, bu durumda birkaç siparişte stok problemi var dediler tamam sadece onları iptal edelim diğerlerini göndermelerini Rica ettim
Öyle yaptılar iptal siparişlerin ücretini iade ettiler, yaklaşık 3 hafta sürdü teslimatı PTT ile aldım aradan birkaç gün geçti kaybolan kargo da geldi onuda aldım devil~~
Geçen sene ve bir önceki sene kargolarımda eksik ve kırık teslimatlar yapmışlardı, şeytani bir ses bunlara say diyor ama vicdanım rahat değil
Ne dersiniz ?
Niye buraya yazdım :-x nice kulaklık kullandım en son Letv kullandım mükemmeldi ama piston 3 favorim kavisli tasarımıyla inanılmaz konforlu kesinlikle tavsiye ederim clap~~
Banggood'dan takipsiz Mi Band aldım. 45 gün gelmedi kayboldu sanıp yenisini istedim gönderdiler. Bu defa ikisi birden geldi. İrtibata geçtim parayı PayPal'dan yolladım. Elimdeki fazla olanı sattım.
Bir benzerini Aliexpress'te yaşadım. Satıcı Note 2 kapağı yerine Note 3 göndermişti. Geri göndereyim dedim masraflı olur onu sat ben bir daha göndereceğim dedi bende öyle yaptım.

Ben böyle yaptım vicdanım rahat.

Edit: Konuyu bayağı dağıttık :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ne dersiniz ?
Ne olursa olsun, aldığınız siteye haber verip parasını ödemeniz gerekir. Nasıl ki onlar bir sorun olduğunda tereddüt etmeden yenisini gönderiyor yada ücreti iade ediyorlar, bizim de dürüst olmamız, Türkiye'yi bu şekilde tanıtmamız gerekiyor.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Arkadaşlar bugün Hybrid kulaklığım geçti elime. Hemen Mi5'imde denedim. Leke sürdürmek istemedim. Ses istediğim gibi gelmedi. 6.5.30 global romda ekolayzer açılmadı vs. Canımı sıkmak istemedim. Sonra laptopta denedim.
Kulaklık tam aradığım ürün. Midleri bu kadar güzel verip, hiç yormaması müthiş. Bana ne takarsanız takın kaldırırım diyor resmen :)
Şimdi Mi5'te aynı kaliteyi almam lazım. Kulaklık vs olarak da ekledim ama istediğim sesi vermedi. Bu arada ikisinde de aynı kalitedeki aynı şarkılarda deniyorum. Kullananlar hangi müzik programını kullanıyor ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar bugün Hybrid kulaklığım geçti elime. Hemen Mi5'imde denedim. Leke sürdürmek istemedim. Ses istediğim gibi gelmedi. 6.5.30 global romda ekolayzer açılmadı vs. Canımı sıkmak istemedim. Sonra laptopta denedim.
Kulaklık tam aradığım ürün. Midleri bu kadar güzel verip, hiç yormaması müthiş. Bana ne takarsanız takın kaldırırım diyor resmen :)
Şimdi Mi5'te aynı kaliteyi almam lazım. Kulaklık vs olarak da ekledim ama istediğim sesi vermedi. Bu arada ikisinde de aynı kalitedeki aynı şarkılarda deniyorum. Kullananlar hangi müzik programını kullanıyor ?
Miui music ile kullanıyorum ben yani standart kendi uygulaması ile. En güzel sesi, kulaklık ayarlarında Mi kulakiçi kulaklığı seçince alıyorum.

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Miui music ile kullanıyorum ben yani standart kendi uygulaması ile. En güzel sesi, kulaklık ayarlarında Mi kulakiçi kulaklığı seçince alıyorum.

Hemen deniyorum hocam. Ben kulaklık proyu seçmiştim. Bilgisayarda ses muhteşem ötesi :)

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Denedim. Mi kulaklıkları daha iyi ses verdim benim zevkime göre. Proda da dip sesler çok iyiydi

Üst Alt