İnceleme Xiaomi Piston 3 Kulaklık Kutu Acilisi

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
chatin_62' Alıntı:
ByKatre' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
Arkadaşlar BKM Express 31 Mayıs'a kadar 50 TL'ye 20 TL iade ediyor. İlk 15 bin kişinin yararlanacağı bu kampanyaya göre, katılan işyerlerinden Mobil site yada uygulamaları üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişte 20 TL'yi geri iade ediyor.

https://www.bkmexpress.com.tr/mobilkampanya/

İşyerleri arasında N11 de var ve Semers'ten bu kulaklığı 79 TL yerine 59 TL'ye alabileceksiniz. Ayrıca N11'in mobil uygulaması ekstradan 5 TL daha indirim veriyor, geldi 54 TL'ye. Eh bundan da daha ucuza alabilecek biri varsa söylesin. :D

http://www.n11.com/xiaomi-piston-3-P58317003

BKM Express'e üye olacağım ama PayPal Nakit Kart'ı kabul etmiyor. Bilglerde hata var diyo anlamadım. :) Gerçi ben verdim siparişi ama :)

Ben Maximum Sanal Kart kullanıyorum hocam. 5 senedir hiçbir yerde hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Sanırım bu ön ödemeli kartlar (PayPal Nakit, İninal vs.) tam olarak kaydı olmadığı için böyle yapıyor. Mesela PayPal Nakit, TEB ile anlaşmalı ama kart numarasını TEB Bankasına girdiğimde kayıt bulunamadı diyor. Sadece kart ile işlem yapabiliyorum. PayPal hesabına eklemede vs. sıkıntı yok ama sanırım sorun bundan kaynaklanıyor. Veyahut BKM'nin anlaşmalı olduğu kartlar sınıfına girmiyor olabilir. TEB'in resmi kartı olmadığı için.

deepblue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
S4 active
Konular
0
evet bende bkm expres e kartı tanıttığım halde sipariş veremedim, sanal kart oluşturup da denedim yine olmadı

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Nasıl veremediniz hocam. Kartınız internet kullanımına açıksa verirsiniz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
deepblue' Alıntı:
evet bende bkm expres e kartı tanıttığım halde sipariş veremedim, sanal kart oluşturup da denedim yine olmadı
Bkmexpress hesabınızı tamamladıysanız ve tanımladığınız kartta yeterli bakiye varsa olmaması için hiçbir neden yok hocam. Acaba bakiye yetersiz olmasın. Önce 74TL çekilecek hesabınızdan. Daha sonra 12 Haziran'a kadar 20TL geri ödenecek.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

deepblue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
S4 active
Konular
0
5000 tl limit var hocam, o konuda bir sıkıntı yok

Farti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
One Plus 5
Konular
1
chatin_62 hocam bendede 6-7 aydır kullandığım Piston 3 kulaklığın Sol kulaklık çok az ses gelmeye ve sağ kulaklığındanda azalmaya ve bassların düştüğünü söylemekteyim ne yapabilirim bu konuda. Çarşamba bir şey yokken bugün bir anda oldu.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Burnin işlemini yapabilirsiniz. Miui inceleme bölümünde Piston 2 konusunda dosyaları bulabilirsiniz. Yalnız biraz bekleyin yeni versiyonların linklerini vereceğim. Konuya güncellendi diye yazarım.

Güncellendi.
http://forum.miuiturkiye.net/index.php?threads/257/

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Bende piston 3 ile hibrid arasında kaldım. Hibriti alan kullanan var mı acaba ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hibrit konusunda belirtmiştim. Piston 3 ile karşılaştırıldığında Hybrid çok daha iyi. Ancak Piston 2'nin baslarını verebilen bir kulaklığı henüz görmedim. Ancak Piston 3 olsun, Hybrid olsun konfor konusunda çok daha iyiler. Bu nedenle Hybrid'i tek geçerim.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Hibrit konusunda belirtmiştim. Piston 3 ile karşılaştırıldığında Hybrid çok daha iyi. Ancak Piston 2'nin baslarını verebilen bir kulaklığı henüz görmedim. Ancak Piston 3 olsun, Hybrid olsun konfor konusunda çok daha iyiler. Bu nedenle Hybrid'i tek geçerim.

Sent from my MI PAD using Tapatalk
Bende şimdi Hibrid siparişi verdim. Çok bass arayan biri değilim. Midler iyiyse bana daha kaliteli geliyor. Umarım çabuk gelir

Üst Alt