Yardım Xiaomi olan güvenim

• Konbuyu başlatan XALO
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 1K

XALO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8 lite 64
Konular
9
Herkese merhaba . Sizinle de paylaşayım dedim.Uzuuun bir arstirma sonucu olarak mi 8 lite global aldım. Malum sebeke preblemi var. İncehesaptan kvk garantili bir cihaz aldım.
Problemlemle ilgili olrak İlk türktelekomu aradim. Teknik servis kısmı İnternet ayarlarini yapılandiralim dedi. Malesef Yeni APN ekleyemedik. Cihazda yazılimsal bir problem var Xaimi cagri merkezini arayin dedi. Aradım ancak burası cepport bizden almadiysanız yardımcı olamayiz siz en iyisi incehesap.com u arayın. Orayı aradim. Onlarda kvk yı arayin dedi. Kvk yı aradım. Daha iki kelime etmemişim cihazı yollayin bakalım diyor. ( Sanki 10 tane telefonum var da gelene kadar birini kullanırim gibi) veya ücretli teknik destekler var ordan yararlanın. Dedim o zaman diyeceksiniz bu cihaza dışardan müdahele edilmiş. Yani biraz mesele kısır döngü oldu ve xiaomi aldıgıma pişman oldum açıkçası.Nedenine gelince sanki cihaz tam olarak incelenmeden kullanıcı şikayetleri dogrultusunda sürekli güncelleme ile işi göturecek gibime geldi. Tabi bu benim kanaatım.Halbuki kvk oldugu içinde biraz fazla parada verdik.
Bana tavsiyeniz ne olur. Sizce ne yapmalıyım. Guncellemelerle bu problemler hal olurmu yoksa. Aynen devam mı.

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Bağlantı kopmasını 3g alarak hallediyom çoğu zaman... Başkada sorun yok bence telde

Oyla:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Bende gayet memnunum hiçbir sorun yaşamadım 4 aydır parasını sonuna kadar hak eden bir cihaz

Oyla:

messhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
lg g5
Konular
0
Cihazin uretim tarihi nedir kutu üzerinden yazan hocam??

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

fkoksal05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
mi 9
Konular
1
İyi akşamlar xiaomi mi 9 da mirrorlink özelliği var mı , telefonumdaki verileri peugeot 3008 ile paylaşmak için bir proğram mı indirmem gerekiyor?

Oyla:

Mmurat33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
Bende de güncelleme sonrası oluşan şebeke probleminden servisin tekrar sürümü düşürmesi ile kurtuldum

Oyla:
Üst Alt