Sohbet Xiaomi MIUI 11 ile cihazlara yeni yetenekler katacakmı?

Yeni MIUI sürümünden umutlumusunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Alışıla gelmiş MIUI ara yüzünden farklılıklar olacak, aşırı sadeleştirilmiş bir arayüz bizi bekliyor..

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Eu betanın son sürümümü Miui 11 diye verecekler işte.

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Ne zaman gosterecekler ve ne zaman cikacak kesin bir tarih var mi!

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Kesin öyle olur. Her büyük güncellemede mükemmel şeyler bekliyoruz zaten. Daha fazla sorun ve rezillikten başka bir şey yaşamadık 8'den beri.

Şöyle bir şey de var.. Eskiden kâr marjı düşük ve az cihaz vardı. Şimdi toplama baksan belki samsung'a yaklaşmış bir frima olmuştur. Dönüp sormak lazım ben samsung kadar kaliteli cihazlar üretebildim mi ki bu kadar fazla cihaz üretiyorum diye. Bu kadar fazla cihazın, bu kadar fazla problemi varken, üstelik hiç birinin çözülmesi adına bir adım atılmıyorken MIUI 11'den iyi bir şeyler çıkacağını beklemek çölde su aramaktan farksız.
Yazdıklarımdaki ironiyi anlayamamışsınız belli ki8=);(

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Çok bir beklentim yok sadece bir iki ufak beklentim var;
1) Bildirimlerin gidip saatin gelmesi veya bildiirmlerin kalıp saatin gitmesini seçebileceğimzi bir menü eklenmesi(gerçi artık alıştım bildirimlerin görünmemesine çok sorun etmiyorum ama çok sorun eden var o yüzden gelsin :) )
2) Saatin sağ tarafa alınması (Yine seçimsel olsun isteidğimiz yere alabilelim. Sağ veya sol)
3) Redmi Note 7 için 4k seçeneğini nana kameraya da eklenmesi (donanım destekliyor, diğer kamera uygulamalarında da var bu nedenle yapılamayacak bir şey değil sadece ufak bir yazılım iyileştirmesi gerekiyor.)
4) Düzgün çalışan kısımlar bozulmasın.
5) Ve son bekletim ana ekrana biraz daha özelleştirme seçenekleri gelsin özellikle en sol kısımdaki menüyü (artık ne diyeceğimi bilemedim o yüzden menü dedim) biraz daha özelleştirilebilir olması. Yani en azından oraya bir hava durumu ekleyebileyim isterdim sadece hava durumu için ekrana Widget eklemek çok yer kaplıyor hoşuma gitmiyor.

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Bence MIUI arayüzü çok çocukça. Ya radikal kararlar alıp ios tarzı bir sisteme bürünürler yada çin halkına uyup çocukça arayüz yapmaya devam ederler. İnternette tek bir adamın consept tasarımlara baktığında ulan şöyle bir arayüz neden yapamıyorlar diyorum. Oysa Xiaomi gibi büyük markaların yüzlerce tasarımcısı var

Örnek ios 13 consept tasarimi

Örnek Android consept tasarimi
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
İos bu konuyu çoktan aşmış benim görüşüm android yerlerde sürünüyor bir geliştirici bile tek başına birşeyler yapa biliyorsa onlarca kişi neden bunu yapamıyor boşuna maaş alıyorlar bence

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Tasarım anlamında demek istedim arayüz hem akıcı hem kullanımı kolay en basiti telofon uygulaması bile mükemmel tasarımdan yana güzel ama ağır işler de androidin yanına yaklaşamaz.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Kimse üzerine alınmasın ama herkes oturmuş ciddi ciddi miui 11 beklentilerini yazıyor ya, bayılıyorum bu forum kültürüne...
Bakmayın siz " Şimdiye kadar geliştirilmiş en mükemmel arayüz" sloganıyla ortalıkta dolaşan Miui 11 fragmanlarına... Algı yönetimi belki de Xiaomi' nin en iyi yaptığı şey. Çok öncesine gitmeye lüzum yok. Miui 9 ve Miui 10 da ne olduysa Miui 11 de aynısı olacak.
Kaldı ki her yönüyle mükemmel bir arayüz olduğuna inandığım Miui 10 güncellemesini tu kaka ilan edip yerin dibine sokan kullanıcı yorumlarına da şahit olmadık mı?
Korkarım Xiaomi' nin " herkesi memnun edememek" gibi ciddi bir sıkıntısı var. Bu yüzden beklentileri yüksek tutmaya lüzum yok. 24 Eylül' de tanıtılacağı söyleniyor. Şunun şurasında bir aydan kısa bir zaman kaldı. Bekleyip görelim.

madmax59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
redmi note 2
Konular
11
miui 11 den çok beklentisi olan varsa hayal kırıklığı yaşar sadece birkaç göstermelik kozmetik değişir alın size miui 11 diye veriler

Üst Alt