Yardım Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner oda / bölge temizliği ?

chupacabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gereksiz
Cihazım
Mijia Robot Vac
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
oda seceneğinde seçtimiğimde veya bir bölge seçersem ne yazık ki cihaz kafasında göre bütün evi tekrardan süpürüyor bu hata neden kaynaklı acaba ?

saygılarımla

Gülbeste

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gülbeste
Cihazım
Mop vakum
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,
oda seceneğinde seçtimiğimde veya bir bölge seçersem ne yazık ki cihaz kafasında göre bütün evi tekrardan süpürüyor bu hata neden kaynaklı acaba ?

saygılarımla
Bende de aynı sorun yaşandı kısa süreliğine şöyle bir çözüm buldum sanırım. Cihazı normal bir şekilde tüm evi temizleyecek şekilde başlatıyorum daha sonrasında seçili alana yönlendirdiğimde o bölgeyi temizlemeye başlıyor.sizde deneyin isterseniz bakalım sizde çözüm olacakmı. Saygılar

Oyla:

Ccan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi vacuum mop p
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

saygılarımla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Kaç defa cihazı resetledim. Kaç defa yeniden kurulum yaptım. Kaç defa evi yeniden tanıttım yeni harita oluşturdum. Ama sonuç hep aynı. Seçilen alan veya seçilen odaya göndermeye çalıştığımda seçilen alan temizlenmeye başlanıyor diyor. 10 sn sonra filan cihaz yeniden konumlandırılamadı tekrar başlatın diyor. Başlata basıncada tüm evi temizlemeye başlıyor. Kaan dijital adında bi firma garanti süreciyle ilgileniyor. Onlara da soruyorum cevap veremiyorlar. Cihazı işimi kolaylaştırsın diye aldım. Ama zihnimi fazlaca yordu:(:(

Herkese merhaba, aynı sorun bende de mevcut robota komut vermeden tüm harita ekranımda görünüyor fakat belirli bir odayı seçip oraya gönderdiğimde harita bir anda kayboluyor ve tüm evi süpürmeye başlıyor. Ne yapmam gerekir bilgisi olan var mi?
Sorununuz halloldumu acaba? Aynı durumu ben de yaşıyorum da ... cevaplarsanız çoK sevinirim

Cihaz haritalama işlemini yapıyor. İstediğim odaya gönderebiliyorum. Fakat odanın birini ısrarla bulamıyor. Daha doğrusu git dediğim odayı halihazırda bulunduğu oda gibi görüyor ve orayı temizlemeye çalışıyor
Aynısı ben de oluyor. Çözüm bulabildiniz mi?

Son düzenleme:
Oyla:

Bakyuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
vacum mop pro
Konular
0
merhaba vacum mop pro kullanıyorum. defalarca kez reset işlemi yaptım ama çözüm bulamadım. cihazı komple temizlik için çalıştırdığımızda sorunsuz çalışıyor. iki adete kadar sanal duvar eklediğimizde sorunsuz çalışıyor. fakat harita üzerinden oda seçimi yaptığımızda veya harita üzerinden bir alan seçimi yaptığımızda ya haritayı sıfırlıyor yada yeniden konumlandırılamadı hatası verip duruyor. ikiden fazla sanal duvar ekleyince duvarları haritada göstermesine rağmen duvar yokmuş gibi davranıyor. işimizi kolaylaştırsın diye aldığımız alet sinir krizi gerçirmemize sebep olacak. yakında camdan aşağı atacağım. bu sorunların bir çözümü bulan yardımcı olacak biri yokmu . müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor. uygulama üzerinden mesaj atıyorum dönen yok!! bu sorunların çözümünü bulan varmı?

Oyla:

Phy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi mop pro
Konular
0
Merhaba
Yaklaşık 6 aydır bende vacunn mop pro kullanıyorum, en son 2-3 ay önce yazılım güncellemesi sonrası yine bu hata ile karşılaştım ve bir çok kez fabrika ayarlarına geri yükleme yaptım düzelmemişti sonrasında kendiliğinden seçtiğim odaya gitmeye ve sorunsuz çalışmaya başladı.
şimdi yine sizin belirttiğiniz gibi aynı hataları bende alıyorum. Dün sildim tekrar köşeleri süpür ile haritayı kaydettim ama seçtiğim odaya gitmiyor , seçili konuma gitmesini istediğimde sarj standından 20 cm ilerleyip tekrar konumlandı diyor ve sinir harbi yaşıyorsun. Ben bu hataların yazılım güncelleme kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İos kullanıyorum ve eşleşme ve yazılım güncellemesi sonrası bu durum meydana geliyor diye düşünüyorum. Bende uygulama üzerinden msj attım cvp yok, henüz bir çözüm e ulaşamadım . İnt de çok araştırdım ve bir çok kişide bu problem var şuan. İnş kısa sürede yazılımsal gerekli düzenleme olur

Oyla:

Phy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi mop pro
Konular
0
Sorun çözülmedi maalesef cihazı servis e gönderdim

Oyla:

İkranaz Azranaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derya
Cihazım
vacum mop pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

saygılarımla
Merhaba acaba sorununuz çözüldü mü benim robotumda da aynı sorun var

Sorun çözülmedi maalesef cihazı servis e gönderdim
Nerede yaşıyorsunuz alırken her yerde servisi var diyorlardı şimdi ise bulamıyorum

Merhaba acaba sorununuz çözüldü mü benim robotumda da aynı sorun var

Nerede yaşıyorsunuz alırken her yerde servisi var diyorlardı şimdi ise bulamıyorum
Peki servisten gelince sorun çözüldü mü

Oyla:

İkranaz Azranaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derya
Cihazım
vacum mop pro
Konular
1
Son düzenleme:
Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Evet var benimde aynı sorun var çözebildiniz mi acaba

Ben daha yeni aldım aynı sorun bendede var ne yapmam gerekiyor
Merhaba rica etsem sorununuzu açık açık yazarmısınız bu başlık altında 4 tane farklı şikayet var.

Oyla:

pagen_81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi9
Konular
2
Merhaba arkadaşlar,

saygılarımla
Mi home uygulaması üzerinde odayı böl sil ekle gibi menü yok, mop pro 1 kullanan arkadaşlarda var, ayrica Türkçe konuşma seçeneği yok, haritaladan lokasyon tuşuna basıyorum bütün temizliğe başlıyor, kayıtlı harita ve uygulamayi kaldirip tekrar kurdum sorun çözülmedi...

Oyla:
Üst Alt