Yardım Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner oda / bölge temizliği ?

chupacabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gereksiz
Cihazım
Mijia Robot Vac
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
oda seceneğinde seçtimiğimde veya bir bölge seçersem ne yazık ki cihaz kafasında göre bütün evi tekrardan süpürüyor bu hata neden kaynaklı acaba ?

saygılarımla

Eser16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Destek
Cihazım
Mi vacuum
Konular
0
Arkadaslar mii vacuum süpürge aldim. Sadece süpürge modelim.oda secimi yaparak temizliği nasil yaptırıyoruz. Yoksa hep kafasına göre geziniyor. Oda seçiminde bi yardımcı olur musunuz

Oyla:

N17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
N17
Cihazım
xioami
Konular
0
merhablar;
vacuum mop pro'da bütün evi süpürüyor sonra şarj için geliyor haritayı kaydetmiyor. temizliği bitir diye bir seçenek yok.

Oyla:

mustafaozal1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi robot moop p
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,
oda seceneğinde seçtimiğimde veya bir bölge seçersem ne yazık ki cihaz kafasında göre bütün evi tekrardan süpürüyor bu hata neden kaynaklı acaba ?

saygılarımla
Herkese merhaba, aynı sorun bende de mevcut robota komut vermeden tüm harita ekranımda görünüyor fakat belirli bir odayı seçip oraya gönderdiğimde harita bir anda kayboluyor ve tüm evi süpürmeye başlıyor. Ne yapmam gerekir bilgisi olan var mi?

Oyla:

enisalmis

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enis Almiş
Cihazım
Venüs e3
Konular
15
Merhaba arkadaşlar,

saygılarımla
Alan seçerek karesel alanın içine o odayı alarak yapabilirsin öyle sadece o odayı süpürür

Oyla:

HakanO61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan Orhan
Cihazım
Vacum Mop Pro
Konular
0
Bende vacuum mop pro robot süpürgemin paspas özelliğini kullanamıyorum. İçinde su haznesi takılı olmasına rağmen “Lütfen su haznesini takın” şeklinde uyarı alıyorum. Sebebi nedir?
Bende da aynı sorun var

Oyla:

Süm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sümeyra
Cihazım
11
Konular
0
Merhaba, Vacuum mop pro var bende de, haritalama yaptık ilk haftalarda sorunsuz kullanıyorduk, şimdi mutfağı temizle diyoruz salona gidiyor, salona git diyoruz koridorda takılıyor. Bağlantılarını silip yeniden yükledik, haritayı silip yeniden oluşturduk hata hala aynı. Temizliği durdurup istasyona git diyoruz hiç umursamıyor bizi :D yardımcı olabilecek var mı? Garantiye mi göndermeli?

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba, Vacuum mop pro var bende de, haritalama yaptık ilk haftalarda sorunsuz kullanıyorduk, şimdi mutfağı temizle diyoruz salona gidiyor, salona git diyoruz koridorda takılıyor. Bağlantılarını silip yeniden yükledik, haritayı silip yeniden oluşturduk hata hala aynı. Temizliği durdurup istasyona git diyoruz hiç umursamıyor bizi :D yardımcı olabilecek var mı? Garantiye mi göndermeli?

Mi Home uygulama üzerinden bir hata veriyormu size.

Oyla:

elf.arslan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elif
Cihazım
Mi Vacuum-Mop P
Konular
0
Benimde aynı problem var mutfağa gönderiyorum başka yere gidiyor ve yeni harita çıkarmaya başlıyor şarj istasyonuna götürünce eski haritayı geri yüklüyor.

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Benimde aynı problem var mutfağa gönderiyorum başka yere gidiyor ve yeni harita çıkarmaya başlıyor şarj istasyonuna götürünce eski haritayı geri yüklüyor.

robot süpürgeniz Mop P modeli mi? cihazı sıfırlayın yeniden kurulum yapın köşeleri süpür seçeneği aktif olsun tekrar haritalandırma yapmayı deneyiniz.

Oyla:
Üst Alt