Yardım Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner oda / bölge temizliği ?

chupacabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gereksiz
Cihazım
Mijia Robot Vac
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
oda seceneğinde seçtimiğimde veya bir bölge seçersem ne yazık ki cihaz kafasında göre bütün evi tekrardan süpürüyor bu hata neden kaynaklı acaba ?

saygılarımla

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba arkadaşlar,
oda seceneğinde seçtimiğimde veya bir bölge seçersem ne yazık ki cihaz kafasında göre bütün evi tekrardan süpürüyor bu hata neden kaynaklı acaba ?

saygılarımla

Merhaba; son yazılım güncellemesinden kaynaklı kısa sürede düzelteceklerini düşünüyorum.

Oyla:

chupacabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gereksiz
Cihazım
Mijia Robot Vac
Konular
1
yani cihaz ile alakası yok diyorsunuz ? başka aynı sorunu yaşayan var mı ?

teşekkür ederim

Oyla:

cuneytdonmez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cüneyt
Cihazım
xiaomi mijia 1c
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

saygılarımla
Mijia 1c de oda kaydetme özelliği yok, eğer bir odayı süpürmek istiyorsan oda kapısını kapatmak lazım. Güncellemeyle oda seçme özelliğininde geleceğini düşünüyorum, zaten roborocktan 2 eksiği vardı oda kaydetme ve sanal duvar. Sanal duvar özelliği de geldi.

Oyla:

chupacabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gereksiz
Cihazım
Mijia Robot Vac
Konular
1
Mijia 1c de oda kaydetme özelliği yok, eğer bir odayı süpürmek istiyorsan oda kapısını kapatmak lazım. Güncellemeyle oda seçme özelliğininde geleceğini düşünüyorum, zaten roborocktan 2 eksiği vardı oda kaydetme ve sanal duvar. Sanal duvar özelliği de geldi.

ürün bu:

var diye gösteriyor yalnız

Oyla:

Ynstpn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Vacuum pro
Konular
0
Bende vacuum mop pro robot süpürgemin paspas özelliğini kullanamıyorum. İçinde su haznesi takılı olmasına rağmen “Lütfen su haznesini takın” şeklinde uyarı alıyorum. Sebebi nedir?

Oyla:

OnurB

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Vacuum Mop Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

saygılarımla

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gündür Vacuum Mop Pro kullanıyorum. Ürünü Trendyoldan aldım. Bölge Türkiye olarak kullanmaktayım.

Bir kaç oda seçtimiğimde veya bir bölge seçersem veya sadece bir yada iki odanın temizliğini planlı bir şekilde belli bir saatte başlattığımda cihaz kafasına göre bütün evi tekrardan süpürüyor ve yeni bir harita buldum diye uyarı mesajı gönderiyor.
Bu olayı her seferinde yapmıyor bazen yapıyor bazen yapmıyor.
Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum güncelleme ile çözülür sanırım. O yüzden beklemedeyim ve bu haliyle kullanmaya devam ediyorum.

Oyla:

OnurB

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Vacuum Mop Pro
Konular
0
Sorunun çözümü
Aşağıdaki linkte anlatılmış. Reset atarak sorun çözülüyor gibi. Denedim şimdilik düzeldi.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

tanerozbabacan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
taner
Cihazım
mi6
Konular
0
Bende vacuum mop pro robot süpürgemin paspas özelliğini kullanamıyorum. İçinde su haznesi takılı olmasına rağmen “Lütfen su haznesini takın” şeklinde uyarı alıyorum. Sebebi nedir?
Merhaba, sadece moplama yapmak için harici olarak satılan tekli şu hazinesini almanız gerekiyor. Maalesef kutudan sadece süpürme ve ikisi bir arada hazineleri çıkıyor. "Hem süpürme hem moplama yap seçeneğini isaretlerseniz sorun olmayacak. Önden süpürür arkadan da moplar bu seçenekte. Bende de aynı durum var. Ben de şimdi sadece şu haznesi olan aksesuar alacağım.

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt