Rehber Xiaomi Mi6 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom v.7.1 Kurulumu

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba;

Bu şekilde ürün ilk alındığı gibi garantili olur mu peki , yani kısaca sıfır kutudan çıkmış hali gibi oluyor dimi lock durumu ,
Bir de garanti durumu tekrardan eski haline gelir mi , bunu sorma sebebim önümüzdeki yıl pekine gidiyor olmam :)
Sizi rahatsız ediyorum yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim

Teşekkürler

cihazı pekindenmi alacaksınız alacaksınız cihazın garantisini kim sağlıyor hocam? ben yurt dışından alınan cihazıların garantisi yok diye biliyorum . :)

ygtcntlgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi5S
Konular
0
cihazı pekindenmi alacaksınız alacaksınız cihazın garantisini kim sağlıyor hocam? ben yurt dışından alınan cihazıların garantisi yok diye biliyorum . :)
ürün mi store dan alındı bu yüzden sordum :) ilk alındığı haline gelir umarım :)

hasokeh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi 6
Konular
1
en üstteki işlemi yaptım 10 dk oldu telefon daha başlangıç ekranında ... ?

sserdark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi6
Konular
2
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ufak bi sorum olacak. Şimdi mi6 alalı henüz birkaç gün oldu ve androide de yeni geçtim biraz acemisiyim. Kayıtlı wireless şifrelerini görmek istiyorum fakat bunun için cihazı rootlamak gerekiyormuş. Şu aşamada burada yazanları mı uygulamam gerkiyor? Ne yapabilirim şu an?

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ufak bi sorum olacak. Şimdi mi6 alalı henüz birkaç gün oldu ve androide de yeni geçtim biraz acemisiyim. Kayıtlı wireless şifrelerini görmek istiyorum fakat bunun için cihazı rootlamak gerekiyormuş. Şu aşamada burada yazanları mı uygulamam gerkiyor? Ne yapabilirim şu an?
Öncelikle cihazı bootloader kilidi açık değilse açıp twrp recovery kurduktan sonra cihazı rootlayabilirsiniz, cihazı rootladıktan sonra kayıtlı wireles şifreleri gözüküyormu onun hakkında bilgim yok.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

data/misc/wifi kasörü içinde yer alan wpa_supplicant.conf. dosyasının içinde şifreler yer alıyor hocam.

sserdark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi6
Konular
2
Öncelikle cihazı bootloader kilidi açık değilse açıp twrp recovery kurduktan sonra cihazı rootlayabilirsiniz, cihazı rootladıktan sonra kayıtlı wireles şifreleri gözüküyormu onun hakkında bilgim yok.
Evet cihazı henüz alalı birkaç gün oldu sıfır olduğu için henüz kilitli. Bu akşam kilidi açmak için gerekenleri yapıp bekleyeceğim. Açıldığında da söylediğiniz gibi twrp rec ile rootlayacağım. Teşekkürler..
[doublepost=1509884596,1509801803][/doublepost]Arkadaşlar bu ekranda şöyle bi mesaj veriyor. Bu herhangi bir problem olduğu anlamına mı geliyor?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Evet cihazı henüz alalı birkaç gün oldu sıfır olduğu için henüz kilitli. Bu akşam kilidi açmak için gerekenleri yapıp bekleyeceğim. Açıldığında da söylediğiniz gibi twrp rec ile rootlayacağım. Teşekkürler..
[doublepost=1509884596,1509801803][/doublepost]Arkadaşlar bu ekranda şöyle bi mesaj veriyor. Bu herhangi bir problem olduğu anlamına mı geliyor?

Cihazda bootloader kilidinin kapalı olduğu anlamına geliyor, herhangi bir problem yok hocam.

sserdark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi6
Konular
2
Arkadaşlar "oem kilit açma" kısmını aktif de etsem geri pasif e düşüyor. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Cihazın hala kilitli oluşunu bu duruma bağladım çünki başka alternatif kalmadı.
[doublepost=1510120874,1510120824][/doublepost]Bu mesajı yazar yazmaz tekrar denedim açıldı bu sefer :@
Tey Allah'ım call~~
[doublepost=1510121467][/doublepost]Bu arada arkadaşlar 72 saatlik süre öğlen 13:30 da doluyor. Acaba tam 72 saat mi beklemek gerekiyor yoksa azami süre midir?

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar "oem kilit açma" kısmını aktif de etsem geri pasif e düşüyor. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Cihazın hala kilitli oluşunu bu duruma bağladım çünki başka alternatif kalmadı.
[doublepost=1510120874,1510120824][/doublepost]Bu mesajı yazar yazmaz tekrar denedim açıldı bu sefer :@
Tey Allah'ım call~~
[doublepost=1510121467][/doublepost]Bu arada arkadaşlar 72 saatlik süre öğlen 13:30 da doluyor. Acaba tam 72 saat mi beklemek gerekiyor yoksa azami süre midir?
72 saat süre zarfını doldurmanız lazım kiliti açmak için.

Üst Alt