Xiaomi Mi6 Ön satışa Çıktı

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
15 haziranda hespiburada nasıl bir fiyat politikası belirleyecek acaba ? klasik iktisadi anlayaşa göre stok az talep fazla olduğu için +2000 gelirse şasırmam. Ancak yeterli sayıda gelmiş ise ilk 2 hafta 2000 Tl olacaktır daha sonra 1900 e gelecektir diye düşünüyorum :)

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
15 haziranda hespiburada nasıl bir fiyat politikası belirleyecek acaba ? klasik iktisadi anlayaşa göre stok az talep fazla olduğu için +2000 gelirse şasırmam. Ancak yeterli sayıda gelmiş ise ilk 2 hafta 2000 Tl olacaktır daha sonra 1900 e gelecektir diye düşünüyorum :)

Runlax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mutlucan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
17
+2000'e satması hem olabilir hem olmayabilir zaten başka bir seçenek yok :D Ama burada piyasada satan kişileri öğrendiyse +2000 üstüne çıkmaz. Ama böyle internet sitesi olarak gittigidiyor n11 falan daha satan yok sadece hb satıyor. O yüzden bu fırsatı yakalayalım diyip ücret yükseltebilirler.

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Fiyatı bosverin önemli olan global mi fake mi

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Benim düşüncem ön satış belli bir miktar vardı 50 100 kadar o bitti. Zaten hb işe el koymuşsa almaya devam eder bırakmaz. Telefonları yeni getirtiyorlar anca geleli 1 2 gün oldu onlara. Anca türkçe kurmaları kilitleri falan açılması 15 inde kadar tüm aldıkları olmayabilir o yüzden ön satışa az bir miktar stok bıraktılar. Benim düşüncem bu.

Bekleyip görücez hocam. İlk versiyonlarda donanımsal bir problem yoksa yazılımsal açıdan nasıl geleceğininden pek önemi yok eu rom genel olarak olumlu etki bıramış deneyimleyen insalarda. Lg g3 var şu an bende bozuk telefon sim kart çekmiyor o yüzden bir an önce mi 6 ma kavuşmak istiyorum :D

Runlax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mutlucan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Büyük ihtimal fake rom ile gönderirler. Zaten çoğu kişi türkçe istediği için fake rom kullanmıyorlar mı ?

( Bu arada bir admin fake rom çok başka bir şey diyordu asıl ismi neydi unuttum neyse :D )

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Büyük ihtimal fake rom ile gönderirler. Zaten çoğu kişi türkçe istediği için fake rom kullanmıyorlar mı ?

( Bu arada bir admin fake rom çok başka bir şey diyordu asıl ismi neydi unuttum neyse :D )

Fake rom falan artık boş ben bekLicem daha ucuza 1 veya 2 aya eklerler herhalde

Üst Alt