Xiaomi Mi6 Ön satışa Çıktı

rucler26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xioami mi6
Konular
7
merhaba arkadaşlar sonunda cihazımız hepsiburadada ön siparişe çıktı.1999 tl 64gb siyah modeli

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Çok güzel haber. 15 Hazirana da birşey kalmamış
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi5emrah

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
2
Şimdi 15 Haziran'da bu ürünü satışa suncaksa hepsi burada büyük ihtimal delpa garantili olarak . 15 Haziran'da bunlar bu cihazı mecburi Türkçe yapmak zorundalar peki hepsi burada gibi bir site garantili bir cihazı global rom yüklü olmadan satarmı. Yoksa yasa dışı Multi rom yükleyip mi satar . Multi rom yüklü bir cihazda güncelleme almayacağından nasıl bir iş olacak anlamadım. Yada bunlar 15 Haziran'da global rom çıkacak diyemi biliyor kafam karıştı bu işe

Sent from my MI 6 using Tapatalk

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Şimdi 15 Haziran'da bu ürünü satışa suncaksa hepsi burada büyük ihtimal delpa garantili olarak . 15 Haziran'da bunlar bu cihazı mecburi Türkçe yapmak zorundalar peki hepsi burada gibi bir site garantili bir cihazı global rom yüklü olmadan satarmı. Yoksa yasa dışı Multi rom yükleyip mi satar . Multi rom yüklü bir cihazda güncelleme almayacağından nasıl bir iş olacak anlamadım. Yada bunlar 15 Haziran'da global rom çıkacak diyemi biliyor kafam karıştı bu işe

Güzel bir konuya değindiniz belki çinden buraya direkt içinde Türkçe eklenmiş olarak gelebilir. Bootloader kilidi acilmadan

Mi5emrah

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
2
" data-source="post: 139174" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Güzel bir konuya değindiniz belki çinden buraya direkt içinde Türkçe eklenmiş olarak gelebilir. Bootloader kilidi acilmadan
Yetkilileri davet ediyorum konuya

Mi5emrah

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
2
" data-source="post: 139174" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Bizim kafaya takılan da o zaten global mi çıkacak 15 temmuzda nasıl Türkçe olacak bu cihaz . İngilizce mı satacaklar yoksa . Yarın hepsi burada yi arasak oradaki adamda bilmez kardeş ne globali ne romu ne içtin sen demesin. Nereden garantisi deyip sonra o firmayı aramak lazım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar hersiburada daha önce de global rom olmayan cihazları çok sattı. Redmi Pro hiç global romu olmayan bir model mesela. Mi Max ve Mi5'lerin de global romu olmasına rağmen fake rom ile sattı. Şimdilik aklıma gelenler bunlar ama başka modeller de olabilir. Yani bu durum evet kullanıcı için büyük problem ama hepsiburada için değil :) Garanti ise diğer Xiaomi modellerinde evo. Bu cihazda da aynı şekilde evo olacaktır.

Mi5emrah

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
2
Arkadaşlar hersiburada daha önce de global rom olmayan cihazları çok sattı. Redmi Pro hiç global romu olmayan bir model mesela. Mi Max ve Mi5'lerin de global romu olmasına rağmen fake rom ile sattı. Şimdilik aklıma gelenler bunlar ama başka modeller de olabilir. Yani bu durum evet kullanıcı için büyük problem ama hepsiburada için değil :) Garanti ise diğer Xiaomi modellerinde evo. Bu cihazda da aynı şekilde evo olacaktır.
Cihaz güncelleme almayacaktır bu durumda Evo yu arayıp bu nasıl cihaz güncelleme almıyor dediğimizde bize ne derler acaba

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cihaz güncelleme almayacaktır bu durumda Evo yu arayıp bu nasıl cihaz güncelleme almıyor dediğimizde bize ne derler acaba

Maalesef bu konuda bir bilgim yok hocam...

Üst Alt