Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Mi 6 için Pie sürümlerinde genel olarak ben batarya performansında düşüş gördüm ve bir miktar ısınmada artış oldu.
Çok memnun kalmadım.
Ben 9.3.7 ile oreo sürümüne döndüm. Aslında bakıldığında pie sürümü ile çok fark yok.
Ama hastalık oluyor, her güncellemeyi yapmak istiyor insan.
Şimdilik dur dedim kendime :)
Aksilik bu ya Eu romda kullanmadığım tek romdur 9.3.7. Bu yüzden yorum yapamayacağım ama 9.6.5 te yüzde elli kullanımla aldığım ekran süresi Eu stabil ile aynı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öğlenden bu zamana kadar kullanıyorum şimdilik bir sorun görmedim hocam, elinize sağlık:)
Teşekkür ederim Ottoman hocam sizin gibi bir üstadı nihayet aramızda görmek büyük bir şeref....8=)clap~~

Benim edindiğim tecrübeye göre, Beta romların bir çoğunda, Pil performanslar stabile göre daha iyi olabilmekte

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Sayın hocam Eu beta weekly demek yeniliklere açık olmak, yapılan değişiklikleri birebir tecrübe etmek demektir. Eğer siz hadiseye sadece pil performansını baz alarak yaklaşırsanız bir çok gelişme ve yeniliği deneyimleme şansınızdan da mahrum kalırsınız. O zaman güncellemeye ne gerek var ki? Mi6 için pil performansı ve stabilite olarak halâ bir efsane olma özelliğini koruyan Android 7.0 tabanlı 9.2.2.0 sürümünde kalın olsun bitsin.

Son düzenleme:

zindemumya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CAN
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Bu romda ''quick replies'' diye eklenen bir özellik var. deneyip sonucunu yazar mısınız rica etsem?
Bende çalışmadı ama hep beklediğim bir özellikti. Bu özelliğin amacı gelen mesajları genişletip cevap vermek , sonunda eklemişler ama çalışmadı :( Eu romun kendi sitesinde de 3 kişi bu konudan bahsetmiş, onlarda da çalışmamış. Ayarlara girip yeni özellikleri keşfet başlığı içinde yada arama kısmına ''quick'' yazarak bulabilirsiniz. Bekliyorum sonuçları :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu romda ''quick replies'' diye eklenen bir özellik var. deneyip sonucunu yazar mısınız rica etsem?
Bende çalışmadı ama hep beklediğim bir özellikti. Bu özelliğin amacı gelen mesajları genişletip cevap vermek , sonunda eklemişler ama çalışmadı :( Eu romun kendi sitesinde de 3 kişi bu konudan bahsetmiş, onlarda da çalışmamış. Ayarlara girip yeni özellikleri keşfet başlığı içinde yada arama kısmına ''quick'' yazarak bulabilirsiniz. Bekliyorum sonuçları :)
Benim Cihazda var bu özellik ve sadece merakımdan denemek istedim ama WhatsApp yok uygulamalar arasında... Sanırım bende ki modlu olduğu için

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aksilik bu ya Eu romda kullanmadığım tek romdur 9.3.7. Bu yüzden yorum yapamayacağım ama 9.6.5 te yüzde elli kullanımla aldığım ekran süresi Eu stabil ile aynı.

Teşekkür ederim Ottoman hocam sizin gibi bir üstadı nihayet aramızda görmek büyük bir şeref....8=)clap~~

Sayın hocam Eu beta weekly demek yeniliklere açık olmak, yapılan değişiklikleri birebir tecrübe etmek demektir. Eğer siz hadiseye sadece pil performansını baz alarak yaklaşırsanız bir çok gelişme ve yeniliği deneyimleme şansınızdan da mahrum kalırsınız. O zaman güncellemeye ne gerek var ki? Mi6 için pil performansı ve stabilite olarak halâ bir efsane olma özelliğini koruyan Android 7.0 tabanlı 9.2.2.0 sürümünde kalın olsun bitsin.
Estağfurllah hocam, uzun süredir 9.3.7 kullanıyordum malum Tema yaparken yeni romlarda bir çok hata çıkıyordu ve ben bunları göremiyordum. Bu sebeple yükledim birazda ama iyi kide yüklemişim. Şimdilik bir sorun görmedim ama kilit ekranı bildirim geldiğinde WhatsApp gibi çift simge çıkıyor çözemedim. wasntme~~

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Benim Cihazda var bu özellik ve sadece merakımdan denemek istedim ama WhatsApp yok uygulamalar arasında... Sanırım bende ki modlu olduğu için

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Ne işe yaradığını pek kestiremedim ama o özellik var hocam. Dediğiniz gibi uygulamalar arasında WhatsApp yok. Sizde modlu olduğu için yok değil. Ben bildiğiniz gibi normal olanı kullanıyorum ama yine görünmüyor.

Estağfurllah hocam, uzun süredir 9.3.7 kullanıyordum malum Tema yaparken yeni romlarda bir çok hata çıkıyordu ve ben bunları göremiyordum. Bu sebeple yükledim birazda ama iyi kide yüklemişim. Şimdilik bir sorun görmedim ama kilit ekranı bildirim geldiğinde WhatsApp gibi çift simge çıkıyor çözemedim. wasntme~~
Enteresan. Bizde böyle bir durum yok hocam

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ne işe yaradığını pek kestiremedim ama o özellik var hocam. Dediğiniz gibi uygulamalar arasında WhatsApp yok. Sizde modlu olduğu için yok değil. Ben bildiğiniz gibi normal olanı kullanıyorum ama yine görünmüyor.

Enteresan. Bizde böyle bir durum yok hocam
Komple sıfırladım ama WhatsApp yedekten aldım sanırım ondan dolayı olabilir hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt